Magas 32
Pramogos

Populiariausias magijos šou pasaulyje lankysis ir Vilniuje – žada nepakartojamus reginius

Septyni magijos pasaulio virtuozai. Tie, kurių meistriškumu žavisi milijonai, o slapta pakartoti ir paslaptį įminti mėgina tūkstančiai. Tie, kurių triukai nepalieka abejingų, šokiruoja ir priverčia tikėti stebuklais.

“Populiariausias magijos šou „The Illusionists – Direct from Broadway“ kovo 1 – 3 d. atvyksta į Vilnių!“, – skelbia renginio organizatoriai.

Publikai bus demonstruojami įspūdingi didžiosios magijos, levitacijos, minčių skaitymo ir pradanginimo triukai. Žiūrovus neabejotinai stebins magijos meistras Luis De Matos, prigavėjas James Mores, nepamirštamasis Enzo, ištrūkėjas Andrew Basso, manipuliuotojas Yu Ho-Jin, išradėjas Kevin James bei transformacijos valdytojai Sos ir Victoria.

“Visi mūsų komandos nariai – labai skirtingi. Mes nesimokome ir nekartojame tų pačių triukų. Be to, gyvename skirtingose šalyse, todėl galima drąsiai sakyti, kad į miestą, kuriame pasirodome, atskrendame iš viso pasaulio”, – sakė Vilniuje apsilankęs “The Illusionists” narys James Mores.

Trisdešimtmetis magas patikino pats iki šiol negalįs atsižavėti stebuklų pasauliu, į kurį pasineria kaskart, demonstruodamas tai, ką moka, reginių ištroškusiai publikai.

“Kuo būsiu užaugęs, žinojau jau paauglystėje ir savo pasirinkimu nė karto neabejojau”, – patikino pašnekovas.

Jis augo nedideliame Didžiosios Britanijos miestelyje, kuriame veikė magijos reikmenų krautuvėlė, o savaitgaliais gyventojams buvo pristatomi nedideli iliuzijos šou.

James jį užbūrusio pasaulio subtilybių mokėsi iš krautuvėlės pardavėjo ir daug treniravosi pats. Prieš daugiau nei 20 metų kaip atliekami triukai iš galėjo sužinoti tik iš patyrusių meistrų ar knygų.

“Man daugiau nieko nereikėjo. Tik magijos. Buvau įsigijęs turbūt didžiąją dalį krautuvėlės prekių. Jas man dovanodavo ir gimtadieniui, ir Kalėdoms. Iš senelio ar tėvų gautų pinigų taip pat neišleisdavau saldumynams ar pramogoms, o tik savo pomėgiui”, – sake J. Mores.

Jo teigimu, visi „The Illusionists“, pelningiausio magijos šou Brodvėjaus istorijoje,  nariai savo karjeras pradėjo dar vaikystėje. Galbūt tai tapo viena iš priežasčių, kad pasibaigus 2017–2018 m. sezonui, magijos grupei „The Illusionists“ priklauso rekordas kaip daugiausiai uždirbusiam šou, kurio pasirodymai per vieną savaitę buvo parodyti „Marquis“ ir „Neil Simon“ teatruose (Niujorko Brodvėjus), Šaftsberio teatre (Londono Vest Endas), Sidnėjaus operos teatre, Melburno menų centre (Australija) ir Meksiko nacionalinėje auditorijoje (Meksika).

“Todėl kovo 1–3 dienomis „Siemens“ arenoje vyks kažkas neįtikėtino!“, – sakė J. Mores.

Parašykite komentarą