Pramogos

Populiariausi miuziklų garsai skamba įspūdingame koncerte „Miuziklų žvaigždės“

Ką tik įvykę pirmieji „Miuziklų žvaigždžių“ pasirodymai Palangoje, Mažeikiuose ir Kaune sutraukė pilnas žiūrovų sales ir sužavėjo … visus atlikėjus! Rafailas Karpis pripažįsta: „Tokios fantastiškos žiūrovų reakcijos tiesiog nesitikėjom!“. Jam pritaria ir Deividas Norvilas: „Miuziklas yra ne tik vienas maloniausių žanrų, tai yra tiesiog neapsakomas malonumas dainuoti muziką mylintiems ir suprantantiems žiūrovams“. Pasirodymas Kaune buvo toks sėkmingas, kad „Miuziklų žvaigždės“ sugrįš čia papildomam pasirodymui sausio 26 d.

Šių metų „Miuziklų žvaigždės“ – puikiai žinomų, talentingų ir profesionalių muzikos atlikėjų būrys – Jurga, Monika Linkytė, Miglė Pivoriūnaitė, Rafailas Karpis, Jokūbas Bareikis ir Deividas Norvilas. Puikia ir profesionalia komanda džiaugiasi ir režisierius Ramūnas Marcinkus: „Praėjusiais metais, kai „Domino“ teatras sukūrė projektą „Miuziklų žvaigždės“, teko atsakingai formuoti miuziklų repertuarą, kad kūriniai tiktų atlikėjams ir galėtų juos tinkamai atlikti. Šiemet projektas „užaugo“ – tiek atlikėjais, tiek jų atliekamais kūriniais. Su šiais nuostabiais ir talentingais scenos profesionalais nebeturime jokių apribojimų – galime žiūrovams dovanoti pačius populiariausius pasaulio miuziklų garsus“.

Kartu su gyvo garso grupe naujoji „Miuziklų žvaigždžių“ komanda kviečia žiūrovus į muzikinę kelionę po įvairias šalis ir laikmečius. Šventiniame koncerte „Miuziklų žvaigždės“ skamba patys gražiausi kūriniai iš populiariausių Lietuvos ir užsienio miuziklų: „Muzikos garsai“, „Mamma mia“, „Velnio nuotaka“, „Operos fantomas“, „Katės“, „Vargdieniai“, „Purvini šokiai“, „Jėzus Kristus – superžvaigždė“, „Ugnies medžioklė su varovais“, „Paryžiaus katedra“, „Lūtas karalius“ ir kitų. Tai laiko patikrinta muzika, užburianti milijonus klausytojų visame pasaulyje. Atliekama ne vieno – dviejų, bet viso būrio savitų atlikėjų, ji atsiskleidžia skirtingomis muzikos spalvomis. Įspūdingos scenos dekoracijos, ryškūs kostiumai ir gerai žinomi bei profesionaliai atliekami muzikiniai kūriniai – šventinės nuotaikos ir puikaus vakaro garantai!

„Miuziklų žvaigždės“ koncertų turas po Lietuvą tęsiasi: gruodžio 14 d. – Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, gruodžio 15 d. – Panevėžyje, gruodžio 16 d. – Alytuje, gruodžio 29 d. – Šiauliuose, sausio 19 d. – Marijampolėje. Koncertų ciklą užbaigs du pasirodymai sausio 26 d. Kaune. Bilietus galite įsigyti www.dominoteatras.lt.

Parašykite komentarą