Pramogos

Po VIP seanso žinomi žmonės negailėjo pagyrimų lietuviškai komedijai „Pliusas“

„Tikrai turėjau iš ko pasijuokti. Išėjau iš kino salės su plačia šypsena!“, – sakė TV gelbėtoja Gerda Žemaitė, kartu su kitais kviestiniais svečiais dalyvavusi naujos lietuviškos kino komedijos „Pliusas“, šiuo metu rodomos didžiuosiuose ekranuose, VIP seanse.  

Jai pritarė ir žinoma šokėja, teisininkė Rasa Židonytė, pridurdama, labai mėgstanti Inetos Stasiulytės bei Mindaugo Papinigio vaidybą: „Prakikenau per visus epizodus“.

Modelis Solveiga Mykolaitytė, kaip ir dainininkė Viktorija Mauručaitė, filme įsiminė pokalbius bei veiksmą su miltais ir sausainiukais.

„Norėtųsi jų paragauti, nes tuomet būna labai linksma!“, – pritarė ir G. Žemaitė.

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, žiūrėdama komediją, ne tik dažnai juokėsi, bet ir atkreipė dėmesį į I. Stasiulytės makiažą, kuris, jos nuomone, buvo tobulas bei puikiai tinkantis atliekamam vaidmeniui.

„Matosi, kad pasistengta. Filme yra perliukų, kurie neabejotinai virs lietuviško humoro klasika“, – įsitikinęs grupės “16 Hz” narys Petras Jucevičius.

Ne vienoje lietuviškoje juostoje vaidinusi aktorė Sandra Daukšaitė Petrulėnė pasakojo visada besistengianti pamatyti kolegų darbus bei palaikati mūsų šalies autorius.

„Ateikite ir viską pamatykite patys“, – paragino ji.

„Pliuso“ prodiuserių kompanija „Ferum lupum“ seniai palaiko ryšius su ukrainiečių kūrėjais, bet tik neseniai draugystė peraugo į bendrą projektą.

„Pliuso“ aktorių trupė „apkeliavo“ tikrai įspūdingas Lietuvos vietas – Vilnių, Trakus, Nemuno kilpų regioninį parką, Zarasus, Lyduvėnų tiltą ir ne tik. Daugiausiai scenų nufilmuota Kauno rajone Kaniūkų kaime.

„Mums nerealiai daug padėjo geriausių Kauno rajono ūkininkų Genutės ir Juozo Staliūnų šeima. Ir patarimais, ir technika ir rekvizitu. Ir už tai jiems nuoširdus ir didelis visos komandos ačiū“, – patikina juostos kūrėjai.

„Pliuso“ režisierius – Mark Goldman. Filmo scenarijaus bendraautoriai – Ramūnas ir Donatas Šimukauskai. Scenarijų išvertė ir adaptavo Artūras Orlauskas. Juostos operatorius – Remigijus Velička, o garso režisierius – Kęstutis Ruzgys.

Senelio turtus besidalinantys broliai, pasididinti krūtinę trokštanti turtingo ūkininko dukra, minias į maldos namus sutraukiantis žavingas kunigas, netikėtas atokaus miestelio gyventojų radinys pakelėje bei dėl jo užvirusi kova su miesto mafiozais – visa tai tik dalis komedijos „Pliusas“ siužeto detalių. O kur dar paslaptingas kruvinas susišaudymas, šokiravęs ne vieną jo dalyvį? „Pliuso” herojai nuolat pateka į komiškas ir neįtikėtinas situacijas, kurių būtent tokios atomazgos, pateikiamos filmo kūrėjų komandos, vargiai besitikės net akiliausi žiūrovai. Mįslės, humoras, žmogiškosios peripetijos, meilės duetai ir netikėti pasirinkimai – “Pliusas” yra bene pozityviausia lietuviško kino komedija.

Filme vaidina publikai gerai žinomi žmonės – Mindaugas Papinigis, Martynas Kavaliauskas, Ironvytas, Ineta Stasiulytė, Hana Šumilaitė, Raimondas Šilanskas, Birutė Prekevičiūtė, Artūras Orlauskas, Donatas Šimukauskas, Gabrielė Malinauskaitė, Daiva Lebeliūnaitė, Aurimas Meliešius, Ridas Žirgulis ir kiti.

 

Vaizdo siužetas su žiūrovų reakcijomis:

 

 

 

Parašykite komentarą