kaunoaleja.lt 220109 14
Sportas

Po trumpo atokvėpio Dakaro lenktynės tęsiasi

Praėjus poilsio dienai, Dakaro lenktynių dalyvių laukė jau septintasis važiavimas. Trasa buvo sudėtinga, apie tai dalyvius iš anksto perspėjo ir organizatoriai. Jos ilgis šįkart 707 km – pravažiavimai 306 km ir greičio ruožas 401 km.

„Lengva nebuvo.“ – pasakoja Arūnas po finišo. „Pradžioje laukė labai daug akmenų, tikrai ne vieną „pagavau“, reikės patikrinti, ar nesulinko ratlankiai. Taip pat daug dulkių, maršrutas painus, neišvengiau klaidų. Prieš pat finišą darkart sudvejojau ir nuvažiavau ne į tą pusę, todėl atvažiavau paskutinis iš savo grupelės.“

Nepaisant mažų nesėkmių, motociklininkas yra antras „vienišių“ kategorijoje. Paklaustas, kaip įvertintų savo pasirodymą, #OrionDakarteam atstovas su šypsena sako: „Aštuonetu“.

kaunoaleja.lt 220109 15

„Trasa buvo tikrai sunki, nuolat reikėjo rinktis, ar pristabdyti ir važiuoti ramiai, ar rizikuoti. Teko išbandyti abu variantus. Apskritai manau, kad viskas yra neblogai, smalsu, kokios sąlygos lauks likusias ralio dienas. Panašu, kad važiavimai ir toliau bus greiti.“ – pasakoja motociklininkas.

7-ąjame greičio ruože sportininkas finišavo 2-as Original by Motul klasėje, tačiau išsikovojo papildomai 12 minučių prieš savo pagrindinį konkurentą, o bendroje įskaitoje šiandien stoja į  33-ią vietą. Galutiniuose rezultatuose  Arūnas OBM klasėje užtikrintai pirmauja, o bendroje įskaitoje rikiuojasi 28-oje pozicijoje.

Nuotraukos autorius: #OrionDakarteam

Parašykite komentarą