Lietuva Turkija 4
Sportas

Po pertraukos spurtavusios turkės įveikė lietuves

Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynėse patyrė nesėkmę. Manto Šerniaus auklėtinės E grupės rungtynėse 55:67 (9:19, 20:14, 7:21, 19:13) nusileido Turkijos rinktinei ir prarado visas galimybes patekti į pagrindinį turnyrą.

Lietuvės prastai pradėjo susitikimą ir pralaimėjo atkarpą rezultatu 0:10. Sužaidus keturias minutes pirmuosius taškus komandai pelnė Justė Jocytė, kuri taip pat puikiai sužaidė poroje su Gintare Petronyte ir įnešė energijos į lietuvių žaidimą. Ketvirčio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkės ir susigrąžino dviženklę persvarą (9:19).

Antrą kėlinį sėkmingai pradėjo keturis taškus pelniusi Labuckienė ir iš toli metimą realizavusi Nacickaitė (16:21). Dar du taškus pridėjo Gintarė Petronytė ir varžovų treneris paprašė minutės pertraukėlės (18:21). Lietuvės pratęsė sėkmingą atkarpą ir įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą (24:24). Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė varžovės ir po pirmos rungtynių pusės turėjo keturių taškų pranašumą (29:33).

Trečią kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkės, kurios susigrąžino dviženklį pranašumą (33:45), o po 30-ies minučių turėjo solidžią 18-os  persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje Turkijos rinktinės vyr. treneris už dvi technines pražangas buvo pašalintas iš aikštelės, tačiau lietuvės tik sumažino deficitą ir patyrė pralaimėjimą (55:67).

LIETUVA: Kamilė Nacickaitė 17 taškų, Giedrė Labuckienė 15 taškų (9 atk. kam.), Gintarė Petronytė 9 taškai (5 atk. kam.), Justė Jocytė 8 taškai (4 rez. perd.), Audronė Zdanevičiūtė 3 taškai.

TURKIJA: Pelin Bilgič 12 taškų, Olcay Čakir 11 taškų, Šerife Onar ir Gizem Yavuz po 10 taškų.