Kultūra

Po dešimt metų spektaklio tęsinyje vaidinančios žinomos aktorės: „Kai kas tikrai įvyko“

Dešimt metų – per tiek laiko žmonių gyvenimai gali pasisukti netikėta linkme, atsirasti nauji džiaugsmai ir svajonės, o kai kas tapti tiesiog nebepataisoma. Šios ir daugelis kitų svarbių gyvenimiškų temų trijų žavingų aktorių – Neringos Nekrašiūtės, Birutės Prekevičiūtės ir Miglės Pauliukaitytės – linksmai yra nagrinėjamos komedijoje „Brendžio trims. Po dešimt metų“.

Tai – nuotaikinga komedija apie tris klasės drauges – Gabiją, Editą, Lolitą – kurios kiekvieną savaitę, metai iš metų susitikinėja kavinėje aptarti svarbiausių naujienų bei reikalų. Prieš dešimt metų sukurtame populiariame spektaklyje “Brendžio trims!” jos visos buvo keturiasdešimtmetės ir rengėsi švęsti savo klasiokės Brigitos prašmatnias vestuves. Kas gi jų laukia po dešimties metų? Ir kaip pasikeitė jų gyvenimai, išvaizda?.

Spektaklio dramaturgė ir režisierė Ina Pukelytė. Kostiumų dailininkė Lina Jonikė.

„Vaidinti žinoma dainininke norėjusią tapti Editą po dešimties metų, kai realiai tiek laiko ir praėjo, yra nepaprastai įdomu. Juk scenoje įkūnijų brandesnę moterį, o ir pati tokia tapau. Žinoma, personaže atpažįstu ne vieno žmogaus likimą – juk ne kartą svajojusieji tapti įžymybėmis dėl tam tiktų gyvenimo įvykių taip ir neįgyvendino savo planų. Tačiau svarbu, kad tai – ne slėgtų, o būtų priiama su šypsena“, – patikino Kaune, „Teatro klube“ įvykusioje premjeroje vaidinanti B. Prekevičiūtė.

Pirmoji spektaklio dalis, pasak M. Pauliukaitytės, buvo itin populiari žiūrovų tarpe ir scenoje gyvavo iki šių metų.

„O dabar atėjo eilė pasakojimo tęsiniui. Gyvenimas ne itin pakeitė mano vaidinamą Lolitą, nors… ji nebėra dominuojanti draugių kompanijoje”, – sakė aktorė.

N.Nekrašiūtė taip pat yra prisilietusi prie pirmosios spektaklios dalies – ruošėsi Gabijos vaidmeniui, bet, dėl darbų krūvio, scenoje taip jo ir nepristatė.

„Bet dabar vaidmuo man dar artimesnis! Gabija yra jogos studijos įkūrėja, o aš kaip tik šįmet ėmiau nuolat lankyti jogos užsiėmimus! Kažkada negalėjau patikėti, jog 7 valandą ryto darysiu mankštą, bet šią vasarą būtent taip ir praleidau – spoortuodama anksti ryte!“, – atsidžiaugti pokyčiais negalėjo N. Nekrašiūtė.

Aktorės pripažino – prieš dešimt metų jos, kaip ir spektaklio herojės, kalbėjo apie vestuves, vakarėlius, karjerą, iššūkius, svajones. Dabar susitikimų su draugėmis temos jau kiek kitokios – raukšlės, molis veidui iš Maroko, veiksmingos grožio priemonės.

„Apie vaistus ir anūkus kol kas dar nekalbame!“, – juokėsi aktorės.

 

 

 

Parašykite komentarą