Ozzy
Pramogos

Po 10 metų petraukos įvyko įspūdingas Ozzy Osbourne sugrįžimas

Prestižinių „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas Ozzy Osbourne’as po dešimties metų pertraukos daugiau nei 50 pasaulio miestų vienu metu pristatė savo solinį albumą „Ordinary Man“. Albumas buvo pristatytas vakar labai garsiai ir neįprastai.

Specialių renginių metu 50 skirtingų tatuiruočių salonų visame pasaulyje fanai galėjo pirmieji išgirsti visą „Ordinary Man“ albumą ir išsirinkti tatuiruotę iš specialios Ozzy įkvėptos kolekcijos.

„Albume yra viena eilutė, kurioje dainuoju „nenoriu mirti kaip eilinis žmogus, kas manau, man ir nenutiks“, – juokiasi Ozzy pristatinėdamas naująjį albumą, kuriame išgirsite daug kviestinių žvaigždžių.

Kartu su legendiniu roko muzikantu kūrinyje tokiu pačiu pavadinimu kaip ir albumas – „Ordinary Man“ – išgirsite ir kitą gyvą legendą – Eltoną Johną. Taip pat po dainą su Ozzy šiam albumui įrašė ir šių dienų vienas žymiausių JAV reperių Post Malone, ir ekscentriškasis legendinių „Guns N’ Roses“ gitaristas Slash, ir „Rage against the machine“ muzikantas Tomas Morello.

 Kartu ties albumo įrašais studijoje darbavosi tokie meistrai kaip „Red Hot Chilli Peppers“ būgininkas Chadas Smithas ir „Guns N’ Roses“ gitaristas Duffas McKaganas.

„Viskas susidėliojo labai paprastai“, – pasakoja Ozzy. „Slash yra mano geras draugas, taip pat ir Eltonas. Kai rašiau dainą „Ordinary Man“ prisiminiau jį ir sakau Sharon: „Įdomu, ar Eltonas sutiktų kartu įdainuoti šią dainą?“. Taigi paklausėme ir jis sutiko ne tik padainuoti, bet ir sugroti pianinu“.

Ozzy Osbourne albumas Ordinary Man

https://ozzy.lnk.to/OrdinaryMan

Nuorodos į Ozzy Osbourne singlus:

Su Elton John

https://lnk.to/OrdinaryMan

Su Slash

https://lnk.to/StraightToHell

Su Post Malone

https://lnk.to/ItsARaid

Parašykite komentarą