PNK by EbruYildiz
Pramogos

P!NK – nepasikeitusi, pristato vaizdo klipą, kuriame parduotuvė virto šokių aikštele

Dainininkė, dainų autorė ir pasaulinė popmuzikos ikona P!NK pristatė naują singlą „Never Gonna Not Dance Again“. Naujiena pasirodė kartu su nuotaikingu vaizdo klipu. Jo viena iš režisierių – pati P!NK, tad nenuostabu, kad klipas – su gera humoro doze.

Vaizdo klipe, kurio veiksmas vyksta maisto prekių parduotuvėje, P!NK atrodo nė kiek nepasikeitusi – tokia pati jaunatviška maištautoja, kuri skrieja per parduotuvę ant riedučių į savo šėlsmą prijungdama vis daugiau spalvingų personažų.

Vaizdo klipo pabaigoje ji sukviečia visus aplinkinius žmones šokiui ir užkuria tikrą disco laikų vakarėlį dainuodama „We’re never getting younger, so I’m gonna have some fun (…) We’ve already wasted enough time“ (liet. Mes netampame jaunesni, todėl ketinu pasilinksminti (…) Iššvaistėme jau pakankamai laiko“.

P!NK – „Never Gonna Not Dance Again“

Šį energingą popmuzikos kūrinį prodiusavo „Grammy“ laimėtojai Shellbackas ir Maxas Martinas. Pastarasis neseniai prodiusavo ir šiuo metu vienos populiariausių roko grupių „Maneskin“ hitą „Supermodel“.

„Never Gonna Not Dance Again“ vaizdo klipo premjera įvyko „MTV“ eteryje ir „Paramount Times Square“ reklaminiuose stenduose Niujorke. O jau lapkričio 20 d. P!NK naująją dainą Amerikos muzikos apdovanojimuose, Los Andžele, atliks gyvai.

Nuo debiuto 2000 m. daugkartinė „Grammy“ laimėtoja P!NK išleido 8 albumus ir pardavė daugiau nei 60 mln. albumų kopijų. Netgi 15 jos singlų pateko į prestižinį „Billboard Hot 100“ dešimtuką (o 4 jų – į pirmąją vietą). Už nuopelnus muzikoje 2019 m. jai buvo atidengta žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje. 

2021 m. P!NK išleido gana netikėtai pasauliniu hitu tapusį singlą „Cover Me In Sunshine“, kuriame ji uždainavo su savo dukra Willow Sage Hart. Tais pačiais metais pasirodė dokumentinis filmas „P!NK: All I Know So Far“. Laisvu nuo muzikos laiku atlikėja remia įvairias labdaros organizacijas ir yra UNICEF ambasadorė. 

Parašykite komentarą