Karolis Muraauskas
Įdomybės

Plaukų stilisto Karolio Murausko patarimai nuotakoms

„Nesvarbu, ką diktuoja mados pasaulis. Svarbiausia, kad tokią dieną jaustumėtės pati sau graži ir laiminga“, – patarimais būsimoms nuotakoms dalijasi plaukų meistras Karolis Murauskas. Pranešime spaudai skelbiama, kad nuolatos tarptautiniuose grožio renginiuose, parodose ir seminaruose besilankantis žinomas lietuvis sutiko apibendrinti tendencijas, kurios galėtų būti aktualios netrukus prie altoriaus žengsiančioms jaunosioms. Nerūpestinga elegancija – taip pagrindines šiųmetes šukuosenų bei makiažo tendencijas galėtų įvardinti žvaigždžių stilistas Karolis Murauskas.

Pasak meistro, itin madingos elegantiškos, šiek tiek „netvarkingos“ šukuosenos, tarsi nuotaka būtų susišukavusi pati ar prie jos plaukų būtų prisilietusi draugė, o ne grožio srities profesionalas. „Tokių šukuosenų pagrindas – garbanos, kurias galima susegti, sukelti į viršų, suformuoti lengvą kuodelį, pašiaušti, išpurenti, taipogi papuošti įvairiais papuošalais. Kuriant lengvą, romantišką nuotakos įvaizdį, šukuoseną galima pagyvinti lankeliu, tiara ar nuometu, o jei siekiame modernaus nuotakos įvaizdžio, tuomet efektą galime sustiprinti ryškiu makiažu ar neįprasto silueto suknele“, – pataria K. Murauskas.

Anot grožio srities profesionalo, garbanos tinka tiek romantiškam, tiek prabangiam nuotakos įvaizdžiui. Tiesa, šįmet nėra vieno madingo garbanų tipo. Jos gali būti tiek stambios, stipriai išreikštos, tiek lengvas bangavimas, atrodantis itin natūraliai. „Žinoma, tokiai šukuosenai sukurti reikia ilgų plaukų, o ką daryti su trumpais plaukais? Tai jokia problema, juk plaukus tokia svarba proga galima lengvai pailginti pridėtiniais ar priaugintais plaukais. Tuomet šukuosena atrodys įspūdingai, nes plaukai įgaus ne tik norimą ilgį, bet ir didesnę apimtį“, – pastebi K. Murauskas. „Nereikėtų pamiršti, kad esant drėgnam orui, palaidų plaukų šukuosenos nesiūlau rinktis, nes garbanos gali išsileisti. Tai ypač aktualu, jei vestuvės vyksta rudenį ar žiemą. Tuomet geriau vertėtų plaukus supinti į vieną kasą ar daug pynių, aukštai ar žemai surišti „uodegą“, – siūlo plaukų meistras.

Parašykite komentarą