Dakaras0105
Sportas

Pirmasis finišas pasiektas

#ZigmasDakarteam atstovas Arūnas Gelažninkas pasiekė pirmosios dienos finišą, nors sportininkas, jau gerokai prieš, ralį minėjo, kad akmenys ir kietas gruntas nėra jo tipo trasa, tačiau puikiai supranta, kad šiame, Dakaro ralyje, bus tikrai visko.

„Mačiau daugybę sportininkų, kurie smarkiai rizikavo ir jau po kelių minučių krito“ – pasakojo Arūnas. #ZigmasDakarteam komandos tikslas – važiuoti užtikrintai ir iki pat finišo, todėl sportininkas renkasi saugesnį kelią. „Man sekėsi vidutiniškai, pirma diena reikia pripratinti kūną, pajusti pati motociklą“- iškart po finišo, pasakojo lenktynininkas.

Pirmą dieną sportininkui teko ir įkristi į lietaus proveržą, kurioje prarado laiko. „Džiaugiuosi, kad nenukritau, nesulaužiau motociklo, nes galėjo baigtis liūdnai“ – tęsė Arūnas Gelažninkas. Pirmą dieną dalyviams teko įveikti daugiau nei 750 km.

#ZigmasDakarteam vienintelė komanda atstovaujanti Lietuvai, Dakaro ralyje, motociklų klasėje, kiekviena diena ir greičio ruožas yra didžiulis išbandymas ne tik lenktynininkui, bet ir technikai. „Pozicija – geresnė nei pernai metų, pirmojo etapo, manau esu patenkintas, neskubėkime, tai tik pirma diena“ – šnekėjo komandos atstovas.

Parašykite komentarą