Švietimas

„Pirmadienį – forumas „Skaitmeninė medžiaga: kokia ji turėtų būti, kad mokytojai galėtų veiksmingai ja pasinaudoti?“

Mokytojai, mokslininkai, švietimo ekspertai ir politikai pirmadienį, vasario 8 d., renkasi į forumą, kuriame diskutuos ir pateiks siūlymus, kokia turėtų būti skaitmeninė medžiaga, kad mokytojai ir mokiniai galėtų veiksmingai ja pasinaudoti.

Forumo iniciatorė Seimo narė prof. habil. dr. Vilija Targamadzė pažymi, kad skaitmeninis turinys mokykloms lig šiol yra išblaškytas, dalimi jo, dėl techninių kliūčių, lig šiol neįmanoma pasinaudoti.

Parlamentarės teigimu, pandemija tik išryškino tas problemas, apie kurias švietimiečiai kalba jau seniai, tačiau iš šios situacijos galima pasimokyti ir pagaliau imtis konkrečių veiksmų.

„Skaitmeninis turinys chaotiškas, kai kada – beviltiškai pasenęs. Tačiau kaip gali būti kitaip, jei iki šiol nėra net skaitmeninės medžiagos kokybinių kriterijų? Dabar yra pats laikas investuoti į kokybišką turinį, kuris būtų naudingas ir mokytojams, ir mokiniams. Juk dar ne kartą, tikėtina, teks grįžti prie nuotolinio mokymo“, – sako prof. V. Targamadzė.

Forume dalyvaus švietimo bendruomenės atstovai, Seimo švietimo ir mokslo komiteto nariai, politikai bei atsakingi Prezidentūros, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei jai pavaldžių institucijų vadovai.

KADA: vasario 8 d. (pirmadienį) 15–17 val.

KUR: nuotoliniu būdu, renginys bus tiesiogiai transliuojamas Seimo „Youtube“ paskyroje: https://bit.ly/3tBTCCj

Forumo darbotvarkė

Parašykite komentarą