0109 Dakaras
Sportas

Penktoji diena

Dakaro ralis neveltui vadinamas – sunkiausiomis pasaulio varžybomis, organizatoriai dar prieš ralį įspėjo- šį kartą jis bus ypatingai sunkus. Nors Zigmas Dakar team atstovo Arūno Gelažninko neišgąsdino, užvakar patirta, kelio trauma, tačiau šiandien sportininkas finišavo lengvame šoke ir aplaužytu šalmu. „Greičio ruožas buvo šiandien labai fainas, važiavosi tikrai neblogai iki 250 km, nelabai atsimenu kodėl nukritau, bet turbūt taip skridęs dar gyvenime nebuvau, nuo motociklo buvau nuskridęs apie 40 metrų“- pasakojo sportininkas

Šiandien dalyviams teko įveikti 564 km, iš jų 353 km greičio ruožo, pagaliau pavyko sulaukti daugiau smėlio ir kopų, tačiau Gelažninkas neišvengė griuvimo, bet džiaugiasi, kad viskas baigėsi geruoju -„Turbūt gerai, kad su kaklo apsauga buvau, būtų sprandas nulūžęs“.

Visiems lenktynininkas liko šeštasis greičio ruožas, prieš poilsio dieną, kurios taip laukia kiekvienas iš varžybas tęsiančių. Šeštasis greičio ruožas bene ilgiausias, viso jame lauks 830 km, iš kurių net 477 km greičio ruožo.

Parašykite komentarą