Monte Pacis. Pazaislis 2
Pramogos

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai

Nuo gegužės pabaigos iki pat rugsėjo pradžios į devynis muzikinius susitikimus kvies koncertų ciklas PAŽAISLIO LIEPŲ ALĖJOS VAKARAI. Unikalioje erdvėje su vaizdu į Pažaislio vienuolyno rūmų ansamblį užuovėją ras instrumentinė bei populiarioji muzika, rokas ir autorinė kūryba. Festivalį organizuojantys – GEROS MUZIKOS EKSPERTAI, BARDAI LT ir svetingumo kompleksas MONTE PACIS žada įsimintinus susitikimus su ryškiausiais Lietuvos scenos atstovais.

Gegužės 29 d. apie visą vasarą truksiantį festivalį skambiai praneš dainuojantis aktorius Kostas SMORIGINAS. Su geriausių dainų programa jis pasirodys kartu su kompozitoriumi Audriumi BALSIU (klavišiniai) ir Martynu KULIAVU (gitara).

Birželio 12 d. į muzikinį pasimatymą kvies autorinių dainų kūrėja Alina ORLOVA, vasaros koncertų cikle dalyvausianti pirmą kartą. Atlikėja pristatys vinilinę plokštelę ,,Laukinis šuo dingo“. „Iki šiol nesu ten lankiusis, bet girdėjau, kad tai – labai graži vieta ir man tikrai labai smalsu ir džiugu, kad teks groti ten“, – teigia atlikėja.

Birželio 26 d. po didelio pasisekimo sulaukusio pasirodymo 2018 metais, sugrįžta gerai žinomi ir mylimi atlikėjai – Česlovas GABALIS ir Jeronimas MILIUS, kurių atnaujinta akustinė programa paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams. Atlikėjams akomponuos pianistas Feliskas ZAKREVSKIS. O visi geros muzikos mylėtojai turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus! Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet neleis jo pamiršti.

Liepos 3 d. naują autorinių dainų programą “Pasirodymas” pristatys dainuojantis aktorius Andrius KANIAVA. Jam talkins muzikantai iš didžiosios raidės: Aleksandras TEN (gitara), Gintas GASCEVIČIUS (mušamieji), Tadas DEŠUKAS (smuikas) bei du jaunosios kartos atstovai – Gintarė BAUERYTĖ (ukulėlė) bei Simonas NAVICKAS (bosinė gitara). ,,Pasirodymo” devizas – ,,Naujos dainos – geros dainos!”

 

 

Liepos 17 d. talentingasis multiinstrumentalistas Saulius PETREIKIS su profesionalių Lietuvos muzikantų grupe kvies pasiklausyti instrumentinės muzikos. Atlikėjo koncertas – tai visad kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, kurios nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas gidas  – Saulius Petreikis. Kartu su Sauliumi muzikuos: Vytautas MIKELIŪNAS (smuikas), Donatas PETREIKIS (gitara, saksofonas), Vytautė PUPŠYTĖ (solistė), Vytis VAINILAITIS (būgnai), Kęstutis PAVALKIS  (klavišiniai), Domas ŽOSTAUTAS (bosinė gitara).

Liepos 31 d. į išskirtinį akustinį koncertą kvies grupė BIX. Kaune iki šiol nerodyta programa suskambės kitaip, negu įprasta grupės gerbėjams. Akompanuojant fortepijonu, vibrafonu, marimba ir kitais instrumentais energingi roko veteranai atliks geriausiai žinomas ir klausytojų pamėgtas dainas. Į Kauną grupė sugrįžta kone po 3 metų pertraukos.

Rugpjūčio 8 d. su ilgai laukta naujiena į Kauną atvyksta neišskiriamas scenos duetas – Olegas DITKOVSKIS ir Neda MALŪNAVIČIŪTĖ, kurie surengs savo naujausio bendro darbo – kompaktinės plokštelės ,,Muzikiniai monologai“ pristatymą. Kartu su atlikėjais pasirodys profesionalūs džiazo muzikantai: Vytautas LABUTIS (saksofonas), Richardas BANYS (klavišiniai), Andrius AFINOGENOVAS (bosinė gitara). Šis  koncertas bus skirtas Nacionalinio bardų festivalio PURPURINIS VAKARAS Anykščiuose pristatymui. Tradicija tampantis įžanginis koncertas jau trečius metus bus rengiamas Kaune, jo metu klausytojai turės galimybę susipažinti su festivalio, kuris vyks rugpjūčio 15-17 dienomis Anykščiuose, programa.

 

Rugpjūčio 28 d. priešpaskutiniame vasaros festivalio koncerte laukiami visi Lino ADOMAIČIO kūrybos gerbėjai. Gyvo garso koncerte, kur atliks geriausias savo dainas, atlikėjas pasirodys su ritmo grupe: Rūta ŽIBAITYTĖ (pritariamasis vokalas), Mindaugas BALČIŪNAS (klavišiniai), Paulius VAICEKAUSKAS (bosinė gitara), Vaidas KASPARAVIČIUS (kachonas).

 

Rugsėjo 4 d. festivalio uždarymo koncertu Kauną sudrebins grupė ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS. Autorinį koncertą surengsiantys muzikantai žada siautulingą vakarą, kurio metu dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias savo dainas. Trimitu, smuiku, gitaromis, būgnais ir akordeonu apsiginklavę artistai išjudins žiūrovus su visa savo sprogstamąja energija, su balaganiškai balkanišku skambesiu, entuziazmu ir degančiomis akimis. Šiuo koncertu PAŽAISLIO LIEPŲ ALĖJOS VAKARAI atsisveikins su klausytojais iki kitos vasaros.

 

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus.

 

Bilietus platina TIKETA ir likus 1 val. iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266

 

 

Parašykite komentarą