Vaida Šidlauskienė
Naudinga žinoti

Patarimai ieškantiems naujo būsto: pagalvokite ir apie tai, ko jums nereikia

Naujo būsto pirkėjai dažnai pasiduoda emocijoms ir neįvertina aplinkybių visumos, nepagalvoja apie galimus pokyčius jau artimiausioje ateityje, – pagrindines pirkėjų klaidas vardijo nekilnojamojo turto projektus įgyvendinančios bendrovės „Centromera“ atstovė Vaida Šidlauskienė. Ji atvirai kalba ir apie tuos būsto įsigijimo niuansus, kuriuos kitos NT bendrovės linkusios nutylėti.

Pasak pašnekovės, neretai būna taip, kad nemažai problemų iškyla į paviršių tik tada, kai nekilnojamasis turtas jau yra įsigytas. Tai griauna naujakurių planus ir neretai sukelia jiems rimtų finansinių problemų.

Neviršykite savo finansinių galimybių

Dažniausiai pirkėjai stengiasi atkreipti dėmesį tik į tokius pagrindinius kriterijus kaip kaina, vieta, plotas, išplanavimas, statybinių medžiagų kokybė. Bet nemažiau svarbu ir kai kurie kiti dalykai.

Rinkitės patikimą bendrovę

Dar vienas labai svarbus dalykas renkantis būstą – NT projektą plėtojanti įmonė ir jos patikimumas.

„Svarbu pasidomėti kiek metų įmonė veikia, kaip buvo įgyvendinti jos ankstesni projektai.  Ar buvo laikomasi statybos terminų, ar galutinis rezultatas atitiko vaizdus vizualizacijose, kokie yra klientų atsiliepimai“, – pasakojo jau 15 metų Kaune NT projektus vystančios įmonės atstovė.

„Centromeros“ atstovė taip pat pataria kruopščiai išsiaiškinti, ką gausite už mokamą kainą – kokio lygio apdaila, ar yra gerbūvis, infrastruktūra, papildomos naudos.

Rūpinasi ir po būsto pardavimo

Pažangiausios NT bendrovės, pasirūpina ne tik sutvarkyta aplinka, bet ir inicijuoja naujakurių bendrijų kūrimąsi bei palaiko su jomis ryšį.

„Tokioms bendrovėms labai svarbu, kad klientas liktų patenkintas paslaugomis. Jos pirmiausia ir parduoda ne prekę, o paslaugą – būsto ir aplinkos visumą.

Mes taip pat laikomės tokių principų. Dar daugiau, mūsų bendrovė ne kartą yra investavusi į miestui priklausančios infrastruktūros sutvarkymą: įrengusi parką, asfaltavusi gatves, įrengusi gatvių apšvietimą“, – patirtimi dalijosi V. Šidlauskienė.

 

Parašykite komentarą