Donatas Paulauskas Metų lygybė e1577888904853
Žmonės

Paskelbti LRT „Metų apdovanojimų“ laimėtojai, vienas iš jų kaunietis

Naujųjų metų naktį paaiškėjo ryškiausios Lietuvos asmenybės ir projektai, kuriems buvo įteiktos LRT „Metų apdovanojimų“ statulėlės. Per iškilmingą renginį, kurį vedė TV laidų vedėjai Eglė Daugėlaitė, Giedrius Masalskis ir Andrius Rožickas, garbingų apdovanojimų atsiimti į sceną nugalėtojai lipo dešimt kartų.
Iš daugiau kaip 1500 LRT žiūrovų ir skaitytojų pasiūlytų nominantų apdovanojimų komisija išrinko 7 nugalėtojus. Kategorijos „Metų pokštas“ nugalėtoją rinko LRT.LT portalo skaitytojai, o LRT įteikė specialius „Metų populiariausio“ ir „Metų draugo“ apdovanojimus.
„Metų lygybės“ apdovanojimas už lygiateisiškumo ir tolerancijos pavyzdį, pastangas skleistis saviraiškos laisvei atiteko Donatui Paulauskui, savo veikla skatinančiam visuomenę mąstyti ir diskutuoti apie vyriškumo sampratą, lygiaverčius lyčių santykius, moterų ir vyrų lygybę. 2019 metais, išleidęs knygą „Kam reikalingi verkiantys vyrai“ ir aktyviai šiomis temomis kalbantis savo tinklalaidėje, jis paskatino susimąstyti apie vyrų vaidmenį ir vyriškumą, vyrų emocinę sveikatą, taikomus stereotipus.
Nominantus į „Metų apdovanojimų“ kategorijas siūlė LRT žiūrovai ir portalo skaitytojai. Labiausiai vertus metų apdovanojimų statulėlės išrinko LRT „Metų apdovanojimų“ komisijos, sudarytos iš ryškiausių Lietuvos kultūros, mokslo ir verslo asmenybių, nariai.
Nuotraukos autorius: Žaneta Paunksnė
Šaltinis: LRT

Parašykite komentarą