Ranka
Naudinga žinoti

Paskaita negalią turinčių vaikų artimiesiems ir globėjams

Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 404 k.) kviečia į nemokamų paskaitų ciklą, skirtą žmonėms, kurių šeimos narys arba globotinis turi negalią.

Lapkričio 20 d. 17.30 val. paskaitą „Asmens gebėjimų nustatymas sulaukus pilnametystės“ skaitys Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus vyriausioji socialinė darbuotoja Ingrida Krukauskienė. Paskaitos metu kalbėsimės apie procedūras, veiksmus ir reikalingus dokumentus, norint įteisinti globą.

„Pristatysime, kaip ir kokiais kriterijais vadovaujantis nustatomi neįgalaus asmens gebėjimai, supažindinsime su Neįgaliųjų teisių konvencija, Civiliniu kodeksu ir kitais teisės aktais. Kalbėsimės apie praktinius aspektus, socialinio darbuotojo dalyvavimą vertinant asmens gebėjimus, nuo ko pradėti, kokia veiksmų eiga ir terminai” – apie paskaitą pasakoja I. Krukauskienė.

Paskaitoje laukiami ir tie, kurie nori susipažinti su iššūkiais ir situacijomis, kai kasdienėje aplinkoje yra negalią turintis žmogus, ligonis. O mažiesiems, jei atvyktų kartu su tėvais ar globėjais, paruošėme žaidimų kampelį.

Kviečiame dalytis gerąja patirtimi ir lūkesčiais sprendžiant iškilusias problemas.

 

Parašykite komentarą