Inga Bagdonaite 1
Žmonės

Pasaulyje pripažinta plaukų stilistė – koloristė I. Bagdonaitė – apie sukurtas naujas spalvas, būstą Ispanijoje ir didelę svajonę

Šis ruduo pasaulyje pripažintai plaukų stilistei – koloristei Ingai Bagdonaitei yra vienas intensyviausių – specialistė nuolat skraido į įvairias Europos šalis, kur dalyvauja konkursuose ar veda mokymus. Itin dažna ir laukiama viešnia lietuvaitė yra Ispanijoje, kur naujų spalvų gimimo paslapčių yra ištroškę  vietos meistrai. O tai, ką naujausio I. Bagdonaitė sukūrė, bus galima išvysti lapkričio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančios parodos „Moters pasaulis“ metu.

Pripažinta nauja spalva

I.Bagdonaitė šypsosi – plaukų koloristai naujas spalvas „buria“ nuolat. Jos gimsta iš pagrindinės, visiems žinomos paletės.

„Kiekvieno meistro fantazijos ir žinių dėka yra gaminamos naujos plaukų dažų kombinacijos. Labiausiai man patikusių ir sėkmingiausių spalvų formules užsirašau. Sąsiuvinukų, kuriuose yra išsaugoti tam tikri tik man suprantami kodai, turiu ne vieną“, – sako pašnekovė.

Apie tai, kokios naujos spalvos yra išrandamos, jos kolegos ir nori sužinoti seminaruose. I. Bagdonaitė patikina – ji mielai dalinasi informacija, nes galimybės koloristikoje, anot jos, galima sakyti, yra neribotos.

Prieš keletą metų lietuvaitės sukurta nauja spalva netgi buvo įtraukta į vieno garsiausių grožio priežiūros prekių ženklų pasaulyje „Wella“ paletę. Tuomet, kompanijos 140 – ojo gimtadienio proga, koloristams buvo paskelbtas kvietimas pristatyti savo naujus sprendimus. Į jį atsiliepė žinomiausi meistrai iš visų žemynų.

„Jausmas, kai sužinai, kad būtent tavo spalva pateko į atrinktųjų sąrašą, yra neapsakomas“, – pasakoja I. Bagdonaitė, pridurdami, kad jos kūrinys pavadinimo neturi, bet specialistams atpažįstamas yra pagal kodą.

Atrado naujus namus

Lietuvaitės profesinės idėjos domina ne tik kolegas Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Pastaraisiais metais I. Bagdonaitė itin dažnai viešėjo Ispanijoje, Alikantės regione. Būtent tai pašnekovei pakurstė norą ateityje šioje vietovėje atidaryti grožio saloną – mokymų studiją.

„Kai nuolat skraidai į tą pačią vietą, geriau ją perpranti ir prisijaukini. Tad, žengėme pirmą žingsnį į savo svajonės įgyvendinimą bei įsigijome šiltesniame krašte būstą“, – sako tituluota plaukų stilistė – koloristė.

Kai I. Bagdonaitė su šeima būna Lietuvoje, jos strategiškai geroje vietoje esančius apartamentus nuomojasi keliautojai.

„Taip ir pasidaliname!“, – juokauja I. Bagdonaitė.

Keliaudama po Europą ir dalindamasi žiniomis su kitais meistrais, I. Bagdonaitė paruošė ir naują spalvų, kirpimų bei šukuosenų kolekciją. Šįkart ji bus pristatyta rytoj, lapkričio 12 d., 13 val. Kaune vykstančioje parodoje „Moters pasaulis“.

„Man svarbu nesustoti. Turiu labai daug planų ir idėjų, ką dar norėčiau nuveikti, kokiuose konkursuose sudalyvauti. O tai turės įvykti. Tik viskam savas laikas“, – patikina pašnekovė.

Parašykite komentarą