Naudinga žinoti

Pareigūnai Jonavoje lapkritį vykdys akciją „Būk matomas“

Vis daugiau laiko paroje užimantis tamsusis paros metas, ragina pėsčiuosius būti dar ryškesniais ir elgtis atsakingiau keliuose. Visi eismo dalyviai be išimties ne tik turi žinoti, kaip reikia elgtis tamsuoju paros metu, bet ir teisingai dėvėti atšvaitą. Būtent tai moksleiviams visą lapkričio mėnesį primins Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato (Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK) pareigūnai

Antradienį, lapkričio 6 d., Jonavoje atgimė akcija „Būk matomas“. Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK bendruomenės pareigūnai bendradarbiaudami su VšĮ „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo cento“ darbuotojais, taip pat Jonavos visuomenės sveikatos biuru akcijos metu įvairiose Jonavos miesto ir rajono ugdymo įstaigose, specialiu aparatu ant viršutinių jaunuolių rūbų klijuoja atšvaitus.

Pareigūnai kartu su kitais akcijos partneriais UAB „Lonas“, Įmonių grupe „7 dienos“, YNOT media įmone kviečia aktyviai dalyvauti visas Jonavos rajono bei miesto ugdymo įstaigas smagioje ir reikalingoje akcijoje „Būk matomas“. Akcija bus vykdoma ir toliau iki lapkričio 22 d.

Aktyviausios mokyklos laukia puikus prizas poilsio zonai – sėdmaišiai.

 

Parašykite komentarą