052901 1
Švietimas

Švietimo ministras ir moksleiviai kviečia padėkoti mokytojams

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga kviečia jungtis į iniciatyvą „Dėkojame Mokytojams“ ir išreikšti savo padėkas mokytojams, darželių auklėtojams, būrelių vadovams, švietimo pagalbos specialistams, mokyklų vadovams ir visiems, prisidėjusiems prie to, kad vaikai galėtų ugdytis karantino sąlygomis. Nufilmuotos ar nufotografuotos padėkos bus skelbiamos interneto svetainėje.

„Didžiausias nuopelnas yra mokytojų. Dar niekada mokytojų bendruomenė nebuvo tokia susitelkusi ir vieninga kaip įveikiant šį nelengvą mokymosi virtualioje erdvėje iššūkį. Nuoširdus ačiū visiems pedagogams, mokyklų steigėjams ir vadovams, mokyklų bendruomenėms. Per du mėnesius švietimas stipriai pasikeitė. Tikiuosi, kad išsaugosime geruosius pokyčius – gebėjimą mokytis kitaip, įdarbinti technologijas, bendradarbiauti, dalytis patirtimi, nenustoti tobulėti“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Pasak ministro, mokslo metų pabaiga yra geras metas apibendrinti nuotolinio mokymo patirtį ir padėkoti tiems, kurie neskaičiuodami darbo valandų mokyklą atvedė į kiekvienus namus.

„Žinoma, nuotolinio mokymo sėkmė priklausė ir nuo pačių mokinių pagalbos kitiems, jų tėvelių, ypač turinčių mažesnius vaikus, kuriems jokios technologijos negali pakeisti gyvo, nuolatinio santykio ir bendravimo. Karantinas atskleidė, koks svarbus yra visų – mokyklos darbuotojų, mokinių, tėvų santykis. Net simboliška, kad būtent šiais metais, kuomet buvo paskelbtas karantinas, minimi Mokyklų bendruomenių metai“, – pažymi ministras.

Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aškinytė sako, kad šis laikotarpis, atnešęs daug iššūkių, tuo pačiu parodė, kokios vieningos ir stiprios mokyklos bendruomenės gali būti.

„Svarbu nepamiršti padėkoti kiekvienam, kas padėjo kokybiškai įgyvendinti nuotolinį mokymąsi. Neabejoju, kad šios patirtys bus itin vertingos ateityje. Padėkas – vaizdo įrašus, piešinius, nuotraukas, tekstus – kviečiame siųsti arba įteikti ne tik asmeniškai mokytojams ar kitiems prie mokymosi prisidėjusiems žmonėms, bet ir dalytis viešai“, – sako S. Aškinytė.

Visą birželio mėnesį padėkas vaizdo įrašais ar nuotraukomis galima siųsti el. adresu dekojamemokytojams@smm.lt, taip pat pasidalyti Švietimo, mokslo ir sporto bei Lietuvos moksleivių sąjungos socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose. Didesnės apimties failus prašoma atsiųsti per jų keitimosi platformas internete. Visos padėkos bus paskelbtos specialioje interneto svetainėje.

Ministerija ir moksleiviai taip pat kviečia išreikšti padėką mokytojams atnaujinant savo pagrindinę nuotrauką „Facebook“ paskyrose specialiu rėmeliu „Dėkojame Mokytojams“.

Šaltinis: Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Mokytojas
Žmogaus protas viską atrakina trimis raktais - skaitmeniu, raide, nata. Žinoti, mąstyti, svajoti. Tai apima viską. V. Hugo.#švietimas_Kaune

Parašykite komentarą