Maluma
Pramogos

Paaiškėjo Malumos nuotraukos, kurioje jis bučiuoja moters pilvą, paslaptis

Pasaulinė Lotynų muzikos ikona Maluma sausio 28 d. atšventė savo 27-ąjį gimtadienį ir pristatė audiovizualinį albumą „#7DJ (7 Days in Jamaica)“. Ši naujiena yra kupina saulės, bendravimo, laisvės pojūčio ir, žinoma, Jamaikos garsų bei vaizdų. Kartu su albumu išėjo ir 23 minučių filmas, kuriame – Malumos nuotykiai Jamaikoje.

Prieš pristatydamas savo naujausią albumą Maluma savo socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje bučiuoja moters pilvą su užrašu „#7DJ“. Dainininko internetinėse paskyrose kilo didžiulis ažiotažas dėl galimai tėvu tapsančio Malumos. Tačiau pasirodė, kad „vaikas“, kurio laukė dainininkas, yra naujausias albumas.

„#7DJ” albumo idėja atsirado prieš maždaug metus, kai Maluma kartu su savo artimiausiais draugais ir muzikantais septyniom dienom išvyko į Jamaiką. Šią šalį dainininkas svajojo aplankyti dar būdamas vaikas. Malumai iškart pavyko įsilieti į salos gyvenimą ir, be abejonės, muzikos garsus – naujos dainos gimdavo kiekvieną kelionės dieną. Laiką Jamaikoje Maluma įvardino kaip ypatingą gyvenimo pokytį.

„Tos septynios dienos sutapo būtent tada, kai man labai reikėjo pabėgti ir atitolti nuo bet kokio spaudimo. Iki to laiko netgi septynerius metus dirbau be sustojimo ir labai sunkiai. Buvau pasiekęs ribą, kai paklausiau savęs, ar man tikrai verta tęsti muzikanto karjerą“, – atvirauja Maluma.

Šios ypatingos kelionės metu Maluma iš naujo atrado savo gebėjimus ir aistrą: „Iš Jamaikos grįžau tarsi kitas žmogus, tvirtai žinodamas, kad ne tik privalau kurti muziką, tačiau ji yra mano dalis“, – toliau pasakoja Lotynų muzikos ikona vadinamas kolumbietis.

Pasak Malumos, po kelionės Jamaikoje pasikeitė ne tik jo požiūris į save, bet ir gimė visiškai netikėtų ir šiam atlikėjui nebūdingų, laikui nepavaldžių sąskambių albumas. Beje, jame išgirsite ir nusipelniusių Jamaikos muzikantų balsus: Ziggy Marley, Charly Blac. Albume groja ir daug vietinių instrumentalistų.

Tos pačios kelionės metu buvo nufilmuotas ir filmas, kuriame jungiasi netgi septyni vaizdo klipai. Dainininko komanda šį filmą vadina audiovizualiniu nuotykiu.

Maluma – „#7DJ (7 Days in Jamaica)“

https://youtu.be/_zUlf_BeY38

27-erių Malumą vien socialiniame tinkle „Instagram“ seka daugiau nei 55 milijonai gerbėjų visame pasaulyje. Per savo aktyvios karjeros laiką nuo 2012 m. jis jau spėjo išleisti penkis albumus, įrašyti pasaulinius hitus su tokiomis scenos žvaigždėmis kaip Shakira, Madonna, Jennifer Lopez. Jau netrukus Maluma pasirodys ir filme „Marry Me“, kuriame jis vaidina kartu su J.Lo.

Klausytis Malumos albumo  „#7DJ (7 Days in Jamaica)“:

 <iframe src=”https://open.spotify.com/embed/artist/1r4hJ1h58CWwUQe3MxPuau” width=”300″ height=”380″ frameborder=”0″ allowtransparency=”true” allow=”encrypted-media”></iframe>

Parašykite komentarą