Omerta 1 Foto is asmenio arch.
Pramogos

Omerta pristato vaizdo klipą ir dainą, kurią įrašė kartu su dukra

Omerta – vienas geriausių lietuviško hiphopo scenos atlikėjų, ne kartą nominuotas Lietuvos hiphopo ir M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose, pristato savo naujausią vaizdo klipą ir dainą, kurią įrašė kartu su savo dukra.

Naujausias kūrinys „Paula“, tai nesuvaidintų kasdieninių istorijų seka iš asmeninio atlikėjo gyvenimo. Maži ir banalūs, bet nepaprastai svarbūs ir nenusakomai reikšmingi dalykai. „Vaikai žaidžia taip, kaip gyvena Jų tėvai, o šis kūrinys, tai ne tik savotiškas palikimas, bet ir priminimas sau pačiam, koks aš turiu būti tėvas“, – sako Omerta. „Man be galo smagu stebėt kaip ji auga, kaip ji susipažįsta su šiuo pasauliu, įgauna naujų patirčių ir tuo dalinasi. O savo ruožtu aš norėjau su ja pasidalinti šia daina ir jos gimimo procesu“.

Šiais metais atlikėjas jau spėjo pristatyti vasaros hitu tapusią dainą „Lėtai“ ir vaizdo klipą dainai „Tik Aukštyn“, kuris tapo Prienų  krepšinio komandos himnu. Klipe nusifilmavo žinomi Lietuvos krepšininkai, kurie ne kartą atstovavo Lietuvą, bei jau daug metų rodo savo meistriškumą ir kovingumą. Tarp visiems žinomų veidų broliai Lavrinovičiai, Martynas Gecevičius, Mindaugas Lukauskis, Gintaras Leonavičius ir Arnas Labuckas.

Šiuo metu atlikėjas intensyviai įrašinėja jau trečią solinį albumą, kurį žadą pristatyti dar šių metų gruodį. „Prisipažinsiu, šio albumo kūrybinis procesas pareikalauja ypatingai daug emocinių jėgų, nelengva viską ištraukti iš vidaus, peržiūrėt, persijot ir tinkamai išrašyti ant lapo. Pergalvoju ir apsvarstau kiekvieną žodį, kiekvieną sakinį, kiekvieną mintį. Tai bus nepaprastai gilus „tripas“ po mano pasaulį“, – sako Omerta.

Nuoroda į vaizdo klipą: https://youtu.be/AhcZ9e3DigI

Parašykite komentarą