Albumo Trauka Cover
Pramogos

Omerta pristato savo naujausią ir metų albumą

Vienas geriausių repo atlikėjų ir dainų tekstų autorių Lietuvoje, ne kartą nominuotas Lietuvos hiphopo ir M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose, Omerta – po dviejų metų pertraukos pristato naują, jau ketvirtąjį, savo albumą, pavadinimu „Trauka“.

Šiais metais švenčiantis 15 metų kūrybinės veiklos jubiliejų – Omerta, vis dar nenustoja stebinti savo klausytojų ir pristato savo naują albumą intriguojančiu pavadinimu „Trauka“. „Aš labai daug dėmesio skiriu turiniui, o šis albumas kaip vaizdingas dešimties serijų vieno sezono serialas, su savo įžanga, dėsniais, įtampa, drama, atoslūgiu ir kulminacija“, – sako reperis. „Prisipažinsiu, šio albumo kūrybinis procesas pareikalavo ypatingai daug emocinių ir jėgų, nėra lengva viską „ištraukti“ iš vidaus, peržiūrėti, persijoti ir išrašyti visa tai ant lapo. Tai nepaprastai gili kelionė po mano vidinį pasaulį“.

2019 metais atlikėjas jau spėjo pristatyti vasaros hitu tapusią dainą „Lėtai“, vaizdo klipą dainai „Tik Aukštyn“, kuri tapo Prienų krepšinio komandos himnu ir nepaprasto grožio singlą „Paula“, kurį įrašė kartu su savo dukra. Prie albumo „Trauka“ įrašų prisidėjo tokie atlikėjai ir muzikantai kaip Sharray, Gabrielius Vagelis, Eurovizijos atrankos dalyvė – Gabrielė Rybko, Keanu Blunt, vienas iš hito „Milijonai“ autorių – Kasparas Meginis, grupės „Saulės kliošas“ siela – Julius Valančauskas ir daugelis kitų. Šio albumo leidyba iš dalies buvo finansuojama Asociacijos LATGA Socialinio kultūrinio fondo lėšomis.

Šiuo metu atlikėjas ruošiasi koncertiniam turui, kuris prasidės vasario mėnesį ir jau intensyviai darbuojasi įrašų studijoje prie naujų kūrinių. „Jaučiu šiokį tokį pakylėjimą ir turiu nemažai idėjų būsimam albumui, tad šiais metais atiduosiu visą save kūrybai ir naujoms dainoms“.

Linkas į naujausią singlą: https://youtu.be/8rXjwmoQKqM

 

Parašykite komentarą