O. Rašytės knygos pristatymas 2
Kultūra

O. Rašytė pristato poezijos knygą „Pakelk akis“

Sausio 31 d. 18 val. Ona Rašytė Kaune pristatys pirmąją poezijos knygą „Pakelk akis”. Renginyje dalyvaus knygos autorė O. Rašytė, vakarą praskaidrins Monikos Lasinskienės atliekami muzikiniai intarpai.

Pasak autorės, 2018 m. išleista poezijos knyga „Pakelk akis“ yra skirta tiems, kurie ieško gyvenimo prasmės, savęs ir Dievo; kurių sielos ilgisi grožio tiek, kad norėtų jį kurti aplink save; kurie išdrįsta sustoti akimirkai, kad pakeltų akis į Dangų; kurie nebijo svajoti ir tiki, kad svajonės pildosi.

„Patys svarbiausi dalykai yra nematomi“, – teigė Egziuperi knygoje „Mažasis princas“. Šie nematomi dalykai yra ir šios knygos tikslas. Ar matėte kada vėją, šiaušiantį jūros bangas, žaidžiantį medžių viršūnėse, kedenantį jūsų plaukus? Pasakysiu, jūs tik galvojate, kad matėte vėją, o iš tikrųjų jūs jo niekada nematėte… Jūs matėte jo sukeltas bangas, jo linguojamas medžių viršūnes, taisėtės jo suveltus plaukus, bet jo paties nematėte niekad. Tai tebuvo regimybė, kaip ir gyvenimas, kurį, jums atrodo, kad gyvenate, o iš tikrųjų gyvenimas gyvena per jus ir viskas ko reikia, tai jam netrukdyti. (…) Gyvenimas, kaip vėjas, jūs negalite jo pamatyti, tačiau pajausti galite visada… ir netgi tuomet, kai niekas nevyksta išorėje, net pasakysiu, kad tokiomis akimirkomis jį galite pajausti labiau nei bet kada….“, – knygoje rašo O. Rašytė.

Ona Rašytė rašo nuo 14 metų. Ji yra knygos „Aisčių dvasinės tapatybės beieškant“ (2017 m.) bendraautorė, o knyga „Pakelk akis“ jai  – pirmoji apie poeziją. Joje sudėtos eilės iš įvairiausių autorės gyvenimo laikotarpių. „Per poeziją dalinuosi savo išgyvenimais, įžvalgomis apie žmogaus būties trapumą ir tuo pačiu jo didybę“, – teigia O. Rašytė ir kviečia į susitikimą bibliotekoje.

Knygos pristatymas vyks Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 k.).

 

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

Parašykite komentarą