Jazzu foto Joana Suslavičiūtė
Pramogos

Nustebsite sužinoję, į kuriuos renginius 2018-aisiais parduota daugiausiai bilietų

Didžiausia šalies bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ praėjusius metus užbaigė įgyvendinusi savo tikslus – antrus metus iš eilės pardavė kiek daugiau nei milijoną bilietų. Nors 2018-aisiais „Tiketa“ siūlė įsigyti bilietų net į 9,8 tūkst. renginių, maždaug septintadalis visų parduotų bilietų buvo nupirkta į 10 populiariausių praėjusių metų renginių.

2018 m. renginių TOP10 pagal parduotų bilietų skaičių:

  1. Leon Somov & Jazzu „Game Over“

 

  1. M. Stonkus ir M. Katleris „#ManTaiKieme“

 

  1. Miuziklas „Mindaugas karalius“

 

  1. Miuziklas „Eglė Žalčių karalienė“

 

  1. Emilio Vėlyvio „Zero Live Show“

 

  1. Kastytis Kerbedis „Amžinai“

 

  1. M. Ivaškevičiaus „Išvarymas“ (rež. O. Koršunovas)

 

  1. „Depeche Mode“ „Global Spirit tour“ koncertas

 

  1. „Idioteatras“ „Urvinė mama“

 

  1. Brodvėjaus miuziklas „Čikaga“

 

Į bendrovės „Tiketa“ TOP10 populiariausių praėjusių metų renginių parduota beveik 140 tūkst. bilietų.

„Šis topas apie šalies pramogų rinką atskleidžia keletą dalykų. Pirmiausia šalies organizatoriai išmoko ne tik rengti aukšto lygio koncertus, bet ir nepabūgo ieškoti įvairesnių renginių formų ir formatų. Žiūrovai tai įvertino. Praėję metai buvo ypač gausūs miuziklų ir panašaus žanro kūrinių, tačiau nepaisant pasiūlos, jie sugebėjo surinkti sales ir ne be reikalo net 3 iš jų atsidūrė tarp dešimties populiariausių. Viena priežasčių – šio žanro universalumas. Jei konkretus atlikėjas turi tam tikrą ratą gerbėjų, kuriuos dažnai vienija amžius, pomėgiai ar tam tikri įsitikinimai, tai miuziklas daugeliu atveju tinka ir patinka kur kas įvairesnei publikai. Be to, Lietuvos nacionalionio dramos teatro spektaklio „Išvarymas“ pavyzdys parodė, koks efektyvus gali būti renginio perkėlimas į kitą erdvę“, – komentuoja bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

Sudarant populiariausiųjų topą, skaičiuoti nupirkti bilietai į visus (skirtingose salėse ir skirtingomis datomis) 2018-aisiais šalyje vykusius to paties pavadinimo renginius, į kuriuos bilietus platino „Tiketa“. Pavyzdžiui, susumuoti praėjusių metų „Tiketa“ bilietų pardavimai į visus Leono Somovo ir Jazzu turo „Game Over“ koncertus ar „Idioteatro“ spektaklio „Urvinė mama“ parodymus ir t. t.

Parašykite komentarą