Pramogos

Nuotaikingą dainą pristatantis Igoris Jarmolenka: „Jai nėra abejingų – arba liaupsina, arba piktinasi“

Lietuvos pop muzikos padangėje vis ryškiau šviečiantis Igoris Jarmolenka savo gerbėjams pateikė staigmeną  – nuotaikingą ir kiek netikėtą dainą „Pakabino mane“.

„Jos muzika iš tiesų „kabinanti“, o tekstas – kiek šokiruojantis ir net kai ką galintis papiktinti“, – su šypsena kalbėjo atlikėjas, pridurdamas, jog tarp pirmųjų jos klausytojų nebuvo nė vieno abejingo – vieni liaupsino, kiti priekaištavo dėl tam tikrų teksto momentų.

Pastarąjį parašė ir muzikai kūną suteikė Modestas Karniševičius.

„Jis patikino mane – dainos siužetas yra savitas, todėl bet kokie drąsesni poelgiai publikos turėtų būti suprasti“, – pokalbį su autoriumi prisiminė I. Jarmolenka.

„Pakabino mane“ – lietuviška kultiniu tapusio dainininko Artūro Pirožkovo kūrinio „Zacepila“ versija. Pernai metų gegužę pristatytas originalas internete jau yra perklausytas beveik 37 mln. kartų.

I.Jarmolenka muzikuoja nuo vaikystės, bet į muzikos pasaulį užtikrintai įžengė prieš šešis metus. Dabar jo dainų “kolekcijoje” – daugiau nei valandos koncertinė programa ir duetai su daugybe žinomų atlikėjų: Inga Valinskiene, Radži, Nijole Tallat – Kelpšaite, Vudžiu, grupe “Funky” ir kt.

Parašykite komentarą