Žmonės

Netrukus – vyrams skirto stiliaus salono „Barber Kaunas“ atidarymas

Dar šį mėnesį Nemuno gatvėje duris atvers pirmasis tokio tipo vyrams skirtas stiliaus salonas „Barber Kaunas“. Jame stipriosios lyties atstovai galės užsisakyti plaukų meistro, pedikiūro, manikiūro, masažo ir kitas grožio paslaugas.

„Barber Kaunas“ – vieta, skirta tik vyrams, kurioje jie bus palepinti pasitelkiant išskirtines kosmetikos priemones. Kaune įsikūręs stiliaus salonas yra vienintelė vieta Lietuvoje, atstovaujanti pasaulinio garso prekės ženklą „V 76“. Pastaroji lojalių klientų sąraše yra tokios įžymybės kaip JAV prezidentas Bilas Klintonas, roko įžymybė Briusas Springstynas, širdžių ėdikas, aktorius Ričardas Giras, kino ekrano garsenybė Danielis Dei Luisas, futbolo žvaigždė Tomas Bredis, lenktynininkas Džefas Gordonas, populiarieji aktoriai Ashtonas Kutcheris ir Al Pačini bei kiti. Priemonių, kuriomis pasitiki itin aukštos jų kokybės reikalaujantys vyrai,  yra žymus JAV vyrų kirpėjas Vaughn Acord. Jis savo karjerą pradėjo besimokydamas kirpėjo amato iš savo tėvo ir meistriškai kerpa plaukus jau nuo 1976 metų. emdamasis ilgalaike patirtimi jis sukūrė prekės ženklą V76 by Vaughn, skirtą visų amžiaus grupių vyrams, kurie nori rūpintis savimi. Asortimente yra plaukų priežiūros bei modeliavimo priemonių, tai pat skutimosi bei veido odos priežiūrai skirtų V. Acord įkvėptų kūrinių.

„Įdomu tai, kad išskirtiniam prekės ženklui priklauso ir kvepalai, tapę ir daugelio kasdien naudojamų priemonių sudėtimi. O tai reiškia, kad vyrų pasirinktas natas sustiprina ne tik parfumas, bet ir, pavyzdžiui, to paties aromato  šampūnas, kondicionierius ar kremas“, – sakė daugelį pasaulinio lygio apdovanojimų „V76“ atstovas Meelis Maalmann.

Visos priemonės – natūralios, be kenksmingų medžiagų, o jų sudėtyje yra sabalpalmių ekstrakto, pipirmėčių aliejaus, šalavijų lapų, kadagių, ramunėlių, saldžiųjų migdolų, ryžių atsijų, vynuogių sėklų, argano, medaus, sojų proteinų, betonito molio, snapučių, airiškų kerpių, raudonųjų guobių ar kitų tinkamai plaukų priežiūrai užtikrinti skirtų ingredientų.

„Barber Kaunas“ bus ir viena iš trijų Lietuvoje vietų, kur meistrai naudos vienas brangiausių pasaulyje priemonių „Oribe“.

Tam, kad būtų galima atstovauti daug specialistų dėmesio sulaukusias kosmetikos linijas, salonas turi pasižymėti ne tik aukšto lygio specialistais, bet ir išskirtiniu dizainu. „Barber Kaunas“ abu reikalavimus atitiko, nes naujos vyrams skirtos grožio oazės erdvė įrengta solidžiu, kiek griežtoku, dėmesį atkreipiančiu, bet tuo pat metu atpalaiduojančiu stiliumi. Pastato, kuriame įsikūrė stiliaus erdvė, teritorijoje yra ir vaikų žaidimų aikštelė, kurioje, stebimi administratorės, laiką galės leisti su pasirūpinti savo išvaizda atėjusiu vyru atkeliavę jo mažyliai.

 

Parašykite komentarą