20221216 111412
Pramogos

Netrukus Pushaz pristatys savo šeštąjį solo albumą

Netrukus Pushaz pristatys savo šeštąjį solo albumą. Šį kartą juo mėgautis galėsime dozuotai. 30 dainų susijungia į trilogiją, kurią pilnai išgirsime 2023 metų pabaigoje. 

Pirmoji ciklo, susidedančio iš trijų vinilinių plokštelių po 10 dainų, dalis „Laisvas kūnas“ mus pasieks dar šią žiemą, antroji „Laisvas protas“ — pavasarį ir trečioji „Laisva siela“ — rudenį. Visa tai nuguls po bendru pavadinimu „Trilogija“.

Visas garsas nusėtas šiuolaikišku, moderniu rap / hip-hop skambesiu ir aišku, kaip atlikėjui įprasta, giliais dainų žodžiais. Paskutinioji trilogijos dalis skambės klasikiniu 96’ metų hip-hop ritmu, nuo kurio jis pradėjo savo muzikos atlikėjo karjerą. 

Keli singlai, tokie kaip „Plojimai“, „Kas tave myli“, „Esu čia ir dabar“ jau yra radijo stočių grojaraščiuose. Prieš dvi savaites Pusho youtube kanale pasirodė nauja daina „Snaigės“ (Lyric Versija). Čia kūrinio pavadinimas tapatinamas su žmonėmis, kurie dažnai ateina ir išeina. Kitaip tariant prisilietus — ištirpsta, tarsi snaigės „Tai mano stilius. Rinkti snaigę po snaigės, nors finale nusivylęs“. 

Šiandien pristatoma šios dainos gyvo garso versija kartu su entuziastinga, jauna jaunuolių rock grupe FourMen, kilusia iš šiaurės Lietuvos.

Gali kilti klausimas: kodėl su jais? Nemenką patirtį turintį repo atlikėją ir muzikos prodiuserį supa didelis būrys laiko patikrintų muzikos profesionalų. Atsakymas — grupė dalyvauja „Kūrybinio verslo akseleratoriuje“, kurį koordinuoja Andrius Glušakovas-Pushaz. 

Programa vystoma pagal „Inovatorių slėnio“ parengtą, Zarasų rajone įsikūrusio Kamariškių dvaro, atstatymo projektą, kur dvarvietė bus pritaikyta vizualiesiems menams ir muzikai. Planuojama įkurti vieną geriausių įrašų studijų Baltijos šalyse, kur bus suteiktos galimybės repeticijoms, saviraiškai, kūrybai, apgyvendinimui, bei poilsiui gamtoje. Taip susiklostė, jog būtent šios programos metu įvyko bendrų darbų užuomazgos. „Kūrybinio verslo akseleratorius“ Pushą sujungė ir su pianiste Evangeline Ūsienė bei Luku Sagadinu, Aleksandr Akatjev, kurie filmavo ir montavo visos šios kompanijos bendrą kūrinį. 

Be to, pastaruoju metu Pushaz daug laiko skiria darbui ir veiklai jaunimo gretose. Kūrybinės stovyklos, dirbtuvės, seminarai, Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje Modernios muzikos kūrimo — unikalios programos mokymai. 

„Gera patirtis — vertybė, kurią gali pasidalint tikrai ne kiekvienas. Aš tai vertinu ir su tuo siejama mano ateitis. Esu įsitikinęs, kad ne vienam sutaupysiu ne vienerius gyvenimo metus. Galimai tai mano paskutinis kaip solinio atlikėjo albumas, nes turiu dar daug neįgyvendintų muzikinių svajonių. Kūryba, kaip vanduo, privalo tekėti, kartais keisdama savo krypti, taip atrasdama naujas vagas.“ – samprotauja Pushaz.

Vaizdo klipo nuoroda: https://youtu.be/T3NPK0Xs18U

Parašykite komentarą