Monte Pacis 76 of 94
Įdomybės

Net du tarptautiniai įvertinimai per vieną savaitę!

Oficialu – „Geriausias vyno sąrašas Lietuvoje“ – 2019 m. priklauso Svetingumo kompleksui „Monte Pacis“ (Kaunas).

Tarptautinis „Baltic Wine List Awards 2019″ konkursas antrus metus vyko Rygoje (Latvija) 2019 kovo 1d. Pagrindinis apdovanojimų tikslas – puoselėti, vystyti ir kelti vyno kultūros standartus Baltijos šalyse. Ir, žinoma, išrinkti geriausius Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos šalių restoranus, kuriuose ypatingai vertinama vyno kultūra, dirba profesionalai – someljė, siūlomi išskirtiniai, retų vynmečių vynai. Vertinamas ne tik siūlomų vyno rūšių kiekis, bet ir santykis pagal šalis, stilių, brandą, gamybos būdus. Didelis dėmesys skiriamas kainos ir kokybės santykiui, vyno sąrašo indvidualumui ir išskirtinimui. Kitaip sakant, gyliui ir turiniui. Svarbus ir someljė bendradarbiavimas su restorano šefu, t.y. maisto ir gėrimų derinimas, degustacijų programos, pilstomo vyno taurėmis sąrašas.

Tarptautinė komisija, sudaryta iš viso vyno pasaulio profesionalų, šiais metais vertino beveik 40 Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos restoranų. Kaune įsikūręs Svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ (someljė Indra Ramanauskienė) į Lietuvą parvežė įspūdingą „Geriausio vyno sąrašo Lietuvoje “ (The best wine list in Lithuania) įvertinimą. Restoranas papildomai išskirtas ir įvertintas už geriausią natūraliai saldaus vyno sąrašą.

Tą pačią savaitę Kijeve (Ukraina) vyko svetingumo apdovanojimai „International Hospitality Awards. 2019″, kuriuose varžėsi daugiau nei keli šimtai viešbučių iš 21 valstybės. Svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ pateko į „Geriausias viešbutis svajonių vestuvėms“ (The best wedding hotel) finalą.

Parašykite komentarą