JM Selfstation 1 5
Žmonės

Nestandartinės studijos gimtadienyje – žinomi veidai, paveikslai keistuose rėmeliuose ir žaliuojanti terasa

„Taip sugalvoti gali tik Jurgita“, – susižavėję šnabždėjosi svečiai, atvykę į grožio ir renginių erdvės „Selfstation“ pirmojo gimtadienio šventę, ir apžiūrinėdami tai, ką ji sukūrė neįprastos studijos sukakties proga.

Pirmasis akcentas, atkreipęs visų dėmesį, buvo Urtės Šegždavičiūtės piešinių ekspozicija, pateikta iki šiol dar neregėta forma – meno kūriniai, lydimi iškalbingų tekstų, papuošė popierinius dovanų maišelius.

„Papasakojau Urtei apie savo sumanymą surengti būtent tokią jos darbų parodą ir autorė nedvejodama sutiko!“, – pasakojo „Selfstation“ įkūrėja, stiliaus ir įvaizdžio specialistė Jurgita Malakauskaitė.

Šegždavičiūtė patikino – jos darbai yra nedidelio formato, nes ji dirbanti su tokiu lapu, kokį gali visiškai užpildyti. Kūrėja piešia tik tada, kai jaučia, kad vidus kupinas liepsnos ir ji tikrai turės ką pasakyti piešiniu.

„Popieriaus lapas tarsi atveria mane, kūryba atskleidžia tas paslaptis, kurios susikaupė ir spalvų, linijų forma išsiveržia į išorę. Niekada nežinau, ką paveiksle pavaizduosiu. Tiesiog kai ateina laikas, imu ir piešiu“, – sakė autorė, iš pradžių piešusi tik sau, vadinusi darbus „sielos dienoraščiu“. Tačiau, sulaukusi iš draugų vis daugiau pastebėjimų, jog jos kūriniuose žmonės atpažįsta savo išgyvenimus, patirtis, situacijas, nutarė kūrybos rezultatais pasidalinti viešai.

„Selfstation“ gimtadienio vakarą, kuris sutapo ir su pačios J. Malakauskaitės sukaktimi, publiką kerėjo ne tik vaizdai, bet ir skoniai bei garsai. Gurmaniškų užkandžių šventei paruošė skonių krautuvėlė  „Gusto Italija“, džiuginusi paprastais, bet gardžiais produktų deriniais – pelėsiniu sūriu su balzaminiu kremu, arbūzais su feta ir mėta, alyvuogių ir daržovių vėrinėliais bei kitais gardumynais. Tuo tarpu muzikos garsais susirinkusiuosius lepino neseniai susibūręs „Instrumental Soul“ kolektyvas. Jo sumanytojas – J. Malakauskaitės brolis Martynas. Šou agentūros „Diamond Soul Factory“ įkūrėjas M. Malakauskas įsitikinęs – jo nauja įkurta grupė „Instrumental Soul“ nustebins ne vieną geros muzikos gerbėją.

„Tiesiog nieko panašaus Lietuvoje nesu matęs. Jau gana įprasta renginiuose girdėti didžėjaus ir vieno instrumento duetą. Bet kad hauso muzikos ritmams pritartų šeši gyvo garso profesionalai, tai dar tikrai netikėta“, – sakė pašnekovas.

Dar viena vakaro staigmena tapo vidiniame „Selfstation“ kieme įrengta žalioji terasa, kurioje įsikūrė senovinė komada, patogūs krėslai, pačios Jurgitos dirbtine žole dekoruota sofa bei Giedriaus Talačkos ūkyje užauginti augalai.

Publiką stebino ir netradiciniame amplua atsiskleidusi žinoma fotografė Elly Jurelly – tąkart ji tapo vedėja.

„Selfstation“ lankytojai neabejoja – J. Malakauskaitė yra itin ryški transformacijų meistrė. Klientų plaukais daug metų Klaipėdoje besirūpinusi grožio specialistė persikėlė gyventi į sostinę, kur netrukus sulaukė pripažinimo – dirbo geriausiuose salonuose, rūpinosi televizijos projektų dalyvių grožiu bei įvaizdžiu. Prieš daugiau nei metus ji įkūrė asmeninę erdvę, kur nusprendė teikti ne tik plaukų priežiūros ar makiažo paslaugas, bet ir rengti fotosesijas, privačias šventes, renginius, parodas. J. Malakauskaitė nuolat atnaujina „Selfstation“ studiją – kartais net kelis sykius per dieną.

„Tai mažas performansų pasaulis“, – apie savo veiklą šypsodamasi kalbėjo Jurgita.

 

 

 

Parašykite komentarą