Neringos Siaudikytes kurinys 1 1 e1679464581263
Pramogos Žmonės

Neringos Šiaudikytės kūriniai skambės dokumentiniame filme „Come down Cuddle“

Nuo 2013 m. Tomas režisavo daugybę dokumentinių filmų, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama tokioms temoms kaip psichinė sveikata, lytis, technologijų ir meno santykis, klimato kaita ir kūrybiškumas. Jo aplinkosaugos dokumentiniame filme „Šiame klimate“ buvo pateikti emocingi pabėgėlių nuo klimato kaitos liudijimai ir siaubinga statistika iš aktyvistų, įžymybių ir ekspertų, įskaitant serą Davidą Attenboroughą, Cher, Dame Vivienne Westwood ir Marką Ruffalo. Jis buvo pristatytas Florencijos bienalėje ir Jungtinių Tautų klimato konferencijoje Madride 2019 m.

Nuo tada Tomas Auksas pradėjo kurti „Come Down Cuddle“ scenarijų, kurį įkvėpė jo TEDx pokalbis apie socialinę mediją ir psichinę sveikatą. Vaidybinis filmas yra pilnametystės drama, kuria siekiama didinti informuotumą apie socialinės žiniasklaidos poveikį mūsų psichinei sveikatai ir apie tai, kaip pasimatymų programos naikina romantiką. Filmavimas prasidėjo neseniai, 2022 m. gruodžio 5 d.

„Socialinės medijos amžius pakeitė žmonių santykius ir pradedame pastebėti jo poveikį naujajai kartai ir jų santykiams“, – sako Tomas Auksas.

Filme, kuriame skamba Lietuvos dainininkės Neringos Šiaudikytės muzika, vaidina jauna škotų aktorė Mairi Houston.  Filme skambės net du Neringos Šiaudikytės peroranžuoti kūriniai „All over“ ir „ Echo“.  „Tai jog mano dainos skambės šiame filme man tai didžiulis pasiekimas ir įvertinimas“ – džiaugėsi Neringa Šiaudikytė.

Nuoroda į originalias dainos versijas:

Parašykite komentarą