M.A.M 124
Žmonės

Neįprastai M.A.M.A. apdovanojimams pasipuošusi Marija Grabštaitė prieš renginį išgyveno dramą

Dainininkei Marijai Grabštaitei sausio 25 – oji įsimins ilgam, praneša zmones.lt. Ne tik todėl, kad būtent šį vakarą ji vilkėdama neįprastą kostiumą žengė raudonuoju muzikos apdovanojimų „M.A.M.A 2018“ kilimu, bet ir dėl vos skaudžiai nepasibaigusio eismo įvykio.

Į M. Grabštaitės vairuojamą automobilį kita transporto priemonė atsitrenkė penktadienio pavakare. Mergina skubėjo į namus Kaune, netoli Vytėnų gyvenvietės. Eismo sąlygos šįvakar laikinojoje sostinėje itin sudėtingos – pusto, gausiai sninga, o dėl šalčio keliai yra virtę čiuožyklomis.

„Būtent todėl kitas vairuotojas ir sukėlė eismo įvykį. Jis nespėjo sustabdyti savo įsibėgėjusio automobilio ir trenkėsi į mano vairuojamą transporto priemonę. Smūgis buvo gana stiprus. Jis tikrai mane išgasdino“, neslėpė M. Grabštaitė.

Penkerius metus vairuojančiai merginai tai pirmas incidentas kelyje.

„Kitas vairuotojas nukentėjo labiau nei aš. Kai praėjo jaudulys, supratau, kad turiu skubėti, jei noriu spėti į muzikos apdovanojimus“, – sakė M. Grabštaitė, pasidžiaugusi, jog eismo įvykis baigėsi laimingai.

Neįprastą kostiumą raudonajam kilimui šįkart jai sukūrė dizainerių duetas – Modesta Kremerytė ir Deividas Katkus. Šie autoriai dainininkę yra papuošę ir jai filmuojant dainų vaizdo klipus.

„Jų darbai traukia dėmesį, o tai dažnai pramogų versle yra svarbu“, – neslėpė pašnekovė.

 

Parašykite komentarą