Cempionai Klaipedoje 03
Pramogos

Naujo formato šou „Čempionai“ – dailiojo čiuožimo žvaigždės, akrobatai ir originalūs sprendimai, kurie pakerėjo publiką

Ketvirtadienį vakare Kaune įvyko Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago naujo formato ledo šou „Čempionai“ premjera. Rytoj, penktadienį šou dar bus galima išvysti Vilniuje.

„Žalgirio“ arenos publika, užpildžiusi beveik visas didžiausios šalyje pramogų erdvės vietas, įsitikinusi – tai vienas geriausių „Liepsnojančio ledo“ projektų, pristatytų per 18 jo egzistavimo metų.

Beveik trims valandoms visi atėję į šou tapo įspūdingo ir intriguojančio reginio žiūrovais – dailiojo čiuožimo žvaigždės, tarp kurių olimpiniai, pasaulio, Europos, pasaulio profesionalų ir daugelio šalių čempionai, stebino savo unikaliomis programomis, kvapą gniaužiančiais triukais bei akrobatiniais elementais. Savo pasirodymo metu į orą pakilo ir patys Povilas Vanagas bei Margarita Drobiazko.

„Kiekvienam, kuris myli dailųjį čiuožimą, kuris myli liepsnojančio ledo komandą. Kiekvienam, kuris šiandien pasiruošęs išgirsti ČEMPIONŲ istoriją. Šį vakarą čia visas būrys čempionų: olimpinių, pasaulio, Europos, savo šalies. Visi jie – savo vaikystės svajones paaukoję ledui ir šokiui. Plušę dėl pergalės, kol jų draugai mėgavosi vaikyste, šėlo kiemuose ir pramogavo!“, – susirinkusiesiems sakė ledo šventės vedėjas Dainius Martinaitis.

Šių metų šou yra unikalus tuo, kad visi pasirodymai tarpusavyje sujungti į vientisą pasakojimą apie ilgą kelią ir kainą, kurią sportininkai moka už teisę tapti čempionais.

„Čempionų vaikystės prisiminimai jiems grįždavo tik jų šokiuose, istorijose žiniasklaidai, likdavo nuotraukose, draugų atsiminimuose… Jie stebino savo staigiais karjeros šuoliais, nepasidavė, kai nieks netikėjo, išgyveno teisėjų intrigų pragarą, pergalių siekė tik atradę vienas kitą, kaitino kraują, vos išėję ant ledo. Taip – visi jie šio vakaro čempionai“, – tvirtino D. Martinaitis.

Šią istoriją dailiojo čiuožimo žvaigždėms papasakoti padėjo projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja Milėja, projekto „X faktorius“ dalyvis Gabrielius Šurna , dainininkės Indrė Grikšelytė, Ieva Narkutė, Aistė Pilvelytė, Valerija Iljinaitė, atlikę žinomas lietuviškas ir užsienio atlikėjų dainas. Ant scenos taip pat buvo galima pamatyti nuostabius Lietuvos šokių čempionus Eglę Straleckaitę ir Gintarą Svistunavičių. Įspūdingą atmosferą arenoje kūrė choras, šokėjai ir akrobatai.

Vieno numeriu metu ant scenos ir ledo pasirodė daugiau nei 100 artistų ir tai buvo tikrai įspūdinga. Emocijas stiprino tarp pasirodymų rodomos specialiai šiam šou kurto filmo ištraukos, kuriose pristatyti archyviniai M. Drobiazko ir P. Vanago pasirodymų kadrai, prisiminta, kaip prasidėjo „Liepsnojančio ledo“ istorija, parodyti šou užkulisiai.

Kerinti choreografija, originali scenografija, nauji šou sprendimai – M. Drobiazko ir P. Vanagas, pernai žadėję, kad 2019 m. šou bus įspūdingas, – tesėjo savo pažadą ir pakėlė kartelę į visiškai kitą lygį.

Naujo formato ledo šou „Čempionai“ dar galima išvysti Vilniuje.

 

Parašykite komentarą