92141107 10219754187278014 7901032076923633664 o
Žmonės

Nauji mokslo metai prasidėjo neįprastai – žinomi pirmokų tėvai pasidalino įspūdžiais

Šiandien Kaune naujuosius mokslo metus pradeda apie 32,5 tūkst. moksleivių, iš kurių net 3000 pirmokų.

Tarp pastarųjų – ir žinomų šokėjų bei trenerių Gintarės ir Tomo Slausgalvių dukra Vakarė.

Tiesa, septynmetė mokyklos suolo rugsėjo 1 – ąją taip ir „nepasimatavo” – tam, kad naujokėliai geriau jaustųsi ir bendrautų, pirmąją savaitę jie leis ne ugdymo įstaigoje, o edukacinėse ekskursijose.

„Šįmet mokslo metų pradžia kitokia. Su kaukėmis ir atstumais. Vaikai nesusirinko į mokyklos kiemą, jame nebuvo oficialių kalbų, vėliavos pakėlimo. Būtent tokią rugsėjo 1 – ąją prisimenu aš – „jūra” gėlių ir moksleivių”, – sakė T. Slausgalvis.

Nepaisant to, būtinybė laikytis viruso prevencijos rekomendacijų šventinės nuotaikos nesugadino. Vaikai sveikino pirmąją mokytoją, žiūrėjo spektaklį, bendravo.

„Labai laimingas!, – apie savąjį pirmokėlį Oskarą pasakojo dainininkai Aušra ir Ramūnas Difartai, – Džiaugiasi nauja mokykla ir mokytoja. Nustebino Kauno rajono savivaldybė, padovanojusi kiekvienam pirmokui po mokinio krepšelį su visom reikalingom priemonėm”.

Sūnus, pasak jo mamos, atsikėlė septintą ryto,apsirengė uniformą ir nekantriai laukė, kol reikės eiti į šventę.

„Pirmas Patricijos klausimas buvo „O jeigu kažkas nepavyks?”. Tai raminau sakydama, kad ir man ne viskas pavyksta iš pirmo karto ir kad nesijaudintų dėl to”, – pasakojo stilistė ir dizainerė Ernesta Jorudė.

Pašnekovė patikino – kol kas dukrelė nepergyvena dėl prasidedančio naujo gyvenimo etapo, todėl į jį žengė tvirtai ir užtikrintai.

„Jai labai svarbu buvo išsirinkti kuprinę! O visa kita… jaudino mažiau”, – su šypsena sakė E. Jorudė.

Parašykite komentarą