1575445352664 1024x652
Sportas

Naujas „Žalgirio“ įvaizdis: pamatykite komandos kelionių aprangą iš arčiau

Kauno „Žalgirio“ komanda tęsia bendradarbiavimą su „Aprangos“ grupės prekybos tinklu „City“, kuris jau antrąjį sezoną rūpinasi stilinga žalgiriečių apranga visose Eurolygos išvykos rungtynėse. Į Eurolygos kovas visa „Žalgirio“ delegacija vyksta apsirengusi specialiai jai sukurtu deriniu, kurį treneriai rungtynėse pakeičia į kostiumus.

Šį sezoną komanda pasirinko modernaus dizaino ir patogius, tačiau taip pat ir itin stilingus itališko audinio švarkų ir kelnių derinius. Glamžymui atspari Šveicarijos kompanijos „FLEX-CROSS“ audinio technologija krepšininkams suteikia daugiau laisvės ir patogumo ilgomis skrydžių valandomis ir nepriekaištingą stilių vos žengus iš lėktuvo.

„Žalgirio“ sporto direktoriaus Roberto Javtoko teigimu, nors krepšininkams kelionėse itin svarbus patogumas, ne mažiau svarbios ir detalės, kurios už aikštės ribų padeda kurti gerą komandinę atmosferą ir nusiteikti rimtiems iššūkiams. Šiais metais tai pavyko suderinti.

„Treneriai Eurolygos išvykų mačams iš komandos reikalauja itin rimto nusiteikimo, o tam svarbios visos detalės. Šitaip keliaujant ne tik galime jaustis patogiai – vieningas įvaizdis prideda pasitikėjimo savimi ir komandos draugais”, – teigia R. Javtokas.

Žalgiriečių išskirtinis dėmesys stilingai ir kokybiškai aprangai neliko nepastebėtas ir praėjusį sezoną – lietuvių kilmės buvęs krepšininkas Joe Arlauckas Eurolygos tinklalaidėje „The Crossover“ kalbindamas R. Javtoką išskyrė kauniečius kaip stilingiausius Eurolygoje. Šio sezono naujiena – specialiai „Žalgiriui“ kurti kostiumų deriniai įtraukti į „City“ parduotuvių naujo sezono kolekcija. Jais prekiaujama Vilniaus ir Kauno ir Klaipėdos parduotuvėse, todėl pasirinkti Šarūno Jasikevičiaus ar kito žalgiriečio stilių galės visi norintys.

2019–2020 m. Eurolygos reguliariajame sezone žalgiriečiai išvykose iš viso sužais septyniolika rungtynių.

Parašykite komentarą