KFC Remis atrinktos5
Pramogos Žmonės

Naujas Remis Retro kūrinys, kuris nustebins gerbėjus – daina apie vištieną

Iššūkių nebijantis Remis Retro dar kartą įrodė, kad netinkamų temų jo kūrybai – nėra. Šiandien atlikėjas pristato kūrinį apie vieną skaniausių ragautų patiekalų Lietuvoje.

Išgirskite: https://youtu.be/6mX9xvh1DWs 

Ištikimiausi atlikėjo gerbėjai jau žino, kad ne tik muzika, bet ir skanus, kokybiškas maistas – Remio aistra. Socialiniuose tinkluose Remis dažnai dalijasi savo kulinariniais šedevrais, kuriais žadina apetitą sekėjams bei vaišina savo draugus bei šeimos narius. Sujungęs jėgas su pasaulinio masto prekės ženklu „KFC“, atlikėjas sukūrė specialųjį Remio Retro combo su ypatinguoju „Coleslaw“ sumuštiniu, kurio jau galima paragauti visuose „KFC“ restoranuose Lietuvoje.

Nors atlikėjo gaminamų patiekalų meniu yra itin platus, paprašius įvardinti jo mėgstamiausią valgį, atlikėjui ilgai galvoti nereikia – traški vištiena be abejonės yra vienas jų. 

„Kartą buvau sugalvojęs daryti greito maisto restoranų, kuriuose ruošia traškią vištieną, apžvalgas. Aplankęs daugybė skirtingų restoranų tiek Lietuvoje tiek užsienyje supratau, kad KFC traškią vištieną ruošia labai gerai ir palaiko kokybę aukščiau nei bet kur kitur, kur esu apsilankęs“ – įspūdžiais dalinasi Remis Retro.

Įgyvendinti idėją išleisti kūrinį apie mėgstamiausius patiekalus Remiui padėjo „Universal Music Lietuva“ ir „MARVELOUS LT“ agentūra.

Parašykite komentarą