Rebelheart
Pramogos

Naujas „Rehelbeart“ dainos klipas – po 15 metų pertraukos!

Tik Sapnai – tai baladė apie meilę ir moterį, sutiktą sapnuose. Mylėtą, pasiilgtą, laukiamą, bet… taip ir nesutiktą realybėje… O gal?…

Ši daina yra labai mėgiama klausytojų visoje Lietuvoje ir koncertuose visada sulaukia didelių ovacijų. Įdomus reiškinys, jog nuvykus į bet kurį Lietuvos kampelį, šia dainą kartu su grupe traukia tiek vyresnės, tiek jaunosios kartos atstovai… Nuo pirmo akordo iki paskutinio žodžio – žmonės, susikibę rankomis, dainuoja ir išgyvena šią dainą kartu.

Norėjome, kad klausytojai galėtų džiaugtis ne tik muziką, bet ir vaizdu. Idėja filmuoti klipa gimė Rebelheart studijoje. Tačiau reikėjo žmogaus, kuris visas mintis ir idėjas apjungtų ir bendra vizija taptu realiu kūriniu. Ieškojome ne tik išmanančio savo darbą žmogaus, bet ir tokio, kuriam būtu artima roko muzika. Taip, per pačias geriausias rekomendacijas, į studiją atvyko Paulius Jonikas. Ir neklydome – bendravimas su Paulium ėjosi labai sklandžiai ir greitai visi kartu priėjome bendros nuomonės, koks turėtų būti šis klipas.

Klipe filmavosi viena gražiausių Lietuvos ZOUK šokio porų Diana Vonžodaitė (žinoma kaip Diana Wind) ir Modestas Stonkus.

Klipu siekėme vizualizuoti dainą, jausmus, apdainuojamus joje, bei parodyti, jog Rebelheart niekur nebuvo dingę, iš niekur nesugrįžo – jie gyvi, energingi, gražūs ir labiau nei bet kada nusiteikę savo muzika paliesti klausytojų širdis. Kokybiškas, gyvas muzikos atlikimas visada buvo ir yra svarbiausias Rebelheart darbo principas. Todėl ir šioje dainoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas ne klipo spec.efektams, bet kokybiškam garso takeliui. Garso įrašas buvo atliktas VDU studijoje. Prie galutinio dainos skambesio dirbo prodiuseriai Gintaras Reklaitis ir Andrius Glušakovas – Pushaz.

Su šiuo klipu Rebelheart neketina sustoti ir jau šį rudenį klausytojai išgirs daugiau muzikinių  naujienų. Grupės koncertų grafikas yra labai įtemptas, šią vasarą jų dvigubai daugiau nei praeitais metais. Rebelheart pasirodo penkiuose festivaliuose, įvairių miestų šventėse. Grupė yra ypač geidžiama privačiuose didžiausių Lietuvos įmonių renginiuose. Šiais ir ateinančiais metais bus daug ir uoliai dirbama, ir ypač tam, kad po kiek daugiau nei dviejų metų galėtume visą Lietuvą pakviesti švęsti Rebelheart 30-ies metų muzikinės veiklos jubiliejų Kauno Žalgirio arenoje!

Oficiali klipo pristatymo data – 2019 rugpjūčio 28d.

Grupės sudėtis:

Darius Mickus – vokalas

Dainius Urbanavičius – gitaros

Regimantas Turūta – bosinė gitara

Kęstutis Jurkšaitis – būgnai

 

Parašykite komentarą