Įdomybės

Naujas projektas kvies šeimas kūrybingai šeštadieniauti bibliotekoje

Kauno apskrities viešoji biblioteka skelbia naujo projekto „Operacija ŠEIMA“ pradžią! Nuo sausio iki spalio mėn. šeimos kviečiamos į turiningus ir kūrybingus šeštadienio susitikimus. Tegul šeštadienis būna ta diena, kai su šeima galėsite nuveikti šį tą naujo ir naudingo – dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, edukaciniuose užsiėmimuose, susitikti su populiariais vaikų rašytojais arba klausyti „Paramos centro vaikams“ specialistų paskaitų tėvams!

Kūrybinės dirbtuvės „Istorija akmenukui“ – jau paskutinį sausio šeštadienį

Sausio 25 d. biblioteka kviečia šeimas dalyvauti kūrybinėse piešimo ant akmenukų dirbtuvėse. Atvykite jums patogiu laiku – dirbtuvės veiks visą dieną (10–16 val.) Vaikų literatūros skyriuje (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2), jas ves bibliotekos specialistės.

Rašytojas Aidas Jurašius savo knygoje „Akmenukų pasakos“ yra taikliai pastebėjęs, kad kiekvienas akmenukas turi savo istoriją arba kiekviena istorija savo akmenuką. Tikrai žinome, kad ir jūs galite papasakoti savo nepaprastą istoriją. Tikime, kad šeimos mažieji padrąsins didžiuosius – mama tikrai žino ne vieną istoriją, tik namuose ji paprastai neturi laiko, o galbūt užslėptus kūrybinius gebėjimus atskleis tėtis, ir tikrai nustebsite, kokią istoriją ant akmenuko išraitys senelis ar močiutė!

Prieš dirbtuves rinkti akmenukų braidant jūroje ar Nemune tikrai nereikia (nebent norite), nes visomis priemonėmis pasirūpins biblioteka. Išankstinė registracija nereikalinga, dalyvavimas nemokamas.

Sekite projekto naujienas

Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas sekite interneto svetainėje kvb.lt, KAVB Facebook paskyroje.

Du smagūs šeštadieniai laukia ir žiemos pabaigoje:

  • vasario 15 d. 12 val. – susitikimas su populiariu vaikų rašytoju Benu Bėrantu ir dailininke Vilija Kvieskaite,
  • vasario 29 d. 12 val. – programos „Antras žingsnis“ vadovės, Paramos vaikams centro psichologės Ievos Dulinskaitės paskaita tėvams apie vaikų emocinį intelektą.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

Parašykite komentarą