262072153 428071535595037 5206191290304177004 n
Pramogos Žmonės

Naujas netikėtas duetas – Vasha ir Viktoras Woop

Kalėdinė daina „Paslaptis“ – pirmasis bendras dainininkės Gabrielės – Vashos ir muzikos kūrėjo Viktoro Olechnovičiaus – Woop darbas. Vienas kitą atradęs duetas kol kas neketina sustoti ir publikai žada dar daugiau staigmenų.

Jauki šventinė daina, pasak Vashos, itin tinkama pirmai žiemos dienai bei prasidedančiam didžiųjų metų švenčių mėnesiui.

Dainininkė neabejoja – gruodis turi savosios magijos ir be artimųjų, dovanų, muzikos, vaišių stalo, gerų emocijų bei daugybės kitų mielų smulkmenų jis yra neįsivaizduojamas. Kaip ir be dar kelių dalykų – siekio įvertinti buvusius metus, suplanuoti būsimus bei atleisti.

„Laukdama šių Kalėdų jau jaučiuosi visiškai išgijusi nuo buvusių santykių“, – apie prieš daugiau nei tris metus įvykusias skyrybas su dukrelės tėčiu kalba Gabrielė ir šypsodamasi užsimena – gyvenimu kaip pasakoje ji vėl tiki bei viliasi, kad ateityje mažoji Adrija mėgausis vyresnėlės statusu.

Tačiau šiuo gyvenimo etapu jai muzika užima itin reikšmingą vietą. Po dalyvavimo televizijos projekte „Didysis šou Burbulas“ Vasha sulaukė ne tik daugybės klausimų apie planuojamą karjerą scenoje, bet ir pasiūlymų bendradarbiauti. Vieni jai būtų užtikrinę greitą šlovę, bet apriboję galimybę spręsti, kiti siūlė laisvę, bet mažiau priimtiną stilių.

„Išlaukiau savo prodiuserio, – apie bendrą darbą su Woop sako Gabrielė, – Turime nemažai tikslų. Dabar laukia daug darbo, kurį, tikiuosi, vainikuos gražūs rezultatai“.

Viktoro Olechnovičiaus muzikinė karjera prasidėjo „Ąžuoliuko” muzikos mokykloje kai jam buvo šešeri.

„Saksofoną į savo rankas pirmą kartą paėmiau aštuonerių ir paskatintas Gedimino Pamakščio atradau nepakartojamą saksofono garsą. Baigęs „Ąžuoliuką“ perėjau į „Balio Dvariono dešimtmetę muzikos mokyklą“ ir ten gilinausi į džiazo ir harmonijos garsus pas vienus geriausių Lietuvos džiazo muzikantų: Juozą Gabartą, Vytautą Labutį, Olegą Molokojedovą ir privačiai mokiausi iš Jano Maksimovičiaus“, – pasakoja pašnekovas.

Nuo 2012 metų rudens Woop pradėjo studijas viename prestižiškiausių muzikos universitetų pasaulyje „Berklee College of Music“ (Bostone, USA). Grįžęs į Lietuvą jis ėmė groti su  „SEL”, „Lilas ir Innomine”, „G&G Sindikatas”, „Soliaris”,  „Dogma”, „Electronic I”, „Woop Trio” ir t.t., o nuo 2018 metų pradėjo dirbti įrašų studijoje bei kurti dainas skirtingiems Lietuvos atlikėjams.

Parašykite komentarą