policija 2
Miestas

Naujame policijos pastate jau įsikūrė trys komisariatai

Kauniečius aptarnaujantys Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Dainavos, Santakos ir Žaliakalnio komisariatai jau įsikūrė naujose patalpose ir gyventojų laukia nauju adresu.

Į naująjį policijos pastatą Radvilėnų plente visą gruodžio mėnesį kraustėsi pareigūnai iš įvairių Kauno aspkr. VPK padalinių. Čia įsikūrė ir gyventojus jau priima Dainavos, Santakos ir Žaliakalnio policijos komisariatų pareigūnai, todėl gyventojai laukiami nauju adresu – Radvilėnų pl. 1C.

Artimiausiu metu čia planuoja įsikurti ir Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdyba (Bendruomenės pareigūnų veiklos, Licencijavimo, Prevencijos bei Tarnybos organizavimo skyriai), Aptarnavimo skyrius, Kriminalistinių tyrimų valdyba ir dar keletas kitų padalinių.

Pastato atidarymo metu, Kauno apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys akcentavo, kad įgyvendinus šį projektą, pagerės ne tik pareigūnų darbo sąlygos, bet ir atvykstantys kauniečiai bei miesto svečiai galės patogiai jaustis jiems įrengtose aptarnavimo erdvėse. Naujasis pastatas visiškai pritaikytas ir žmonėms su negalia. Tikimasi, kad pareigūnams čia dirbti bus malonu ir patogu, o moderni aplinka prisidės prie kokybiškesnio piliečių aptarnavimo.

Parašykite komentarą