Mino
Žmonės

Naują savo kūrinį pristatantis dainininkas Mino: „Šįmet tradicinės dainos apie Kalėdas nebus“

Prieš didžiąsias metų šventes dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino savo kūrybos gerbėjus vis pradžiugindavo nauja Kalėdine daina.

„Šįmet nusprendžiau pasielgti kitaip. Tiesiog norėjau priminti, kad ne brangios dovanos, o mūsų meilė, dėmesys artimam žmogui yra svarbiausia. Kalėdos – laikas ilgiau pabūti kartu, atsiprašyti, pasakyti tai, ko galbūt iki šiol neišdrįsai. Būtent todėl ir gimė daina „Aš tai tu“, – sakė atlikėjas.

Jis įsitikinęs – Kalėdos yra širdies šventė.

„Nors prieš jas parduotuvių vitrinos daug ryškesnės, o kvapai užėjus – malonesni, nors muzika linksmiau skamba ir pyragai gardžiau kvepia, stengiuosi nepamiršti tikrosios metų pabaigos prasmės bei dvasios“, – sakė Mino.

Dainininkas neabejojo, pasaulyje yra ne vienas ir net ne šimtai žmonių, kurie šventėse jaučiasi lyg nekviesti svečiai net ir tuomet, kai laiką leidžia su artimaisiais.

„Matyt, net ir susėdus už ilgo stalo bendrystę ne visada pavyksta surasti. Tad, nauja mano daina turėtų padėti pajusti, jog iš tiesų nesame vieni, jog kažkas mus myli ir patikina – juk „aš – tai tu“, – kalbėjo Mino.

Parašykite komentarą