Diana Vapsvė
Žmonės

Naują kolekciją pristatanti ir teigiamas emocijas joje užkodavusi dizainerė Diana Vapsvė: „Kartais tiek tereikia“

Naujoji dizainerės Dianos Vapsvės kurta pavasario – vasaros sezono kolekcija – spalvinga ir provokuojanti teigiamas emocijas.

„Joje „įskiepytas“ svarbus pačių mums reikalingiausių ingredientų mišinys – meilės, empatijos ir ramybės“, – pasakojo autorė.

Ji atvira – per pandeminius metus išryškėjo keli itin svarbūs visuomenei būdingi bruožai – gyvo prisilietimo būtinybė, noro būti suprastam bei siekio gebėti valdyti pyktį.

„Žmonėms labai trūksta empatijos. Retas kuris tikrai perpranta būnantįjį šalia, moka pasidalinti jo skausmu, supranta poelgius. 2020 – ais kaip niekada išryškėjo žodis „aš“. O juk taip neturėtų būti net ir labai sunkiomis akimirkomis“, – sakė Diana Vapsvė.

Noras ir sau, ir aplinkiniams priminti apie būtinybę atsigręžti į aplinkinius, ir įkvėpė dizainerę kūrybai. Ji neabejoja, kad prasidedantis pavasaris ir kaip niekada šviesi kolekcija bus tas duetas, padėsiantis dar giliau bei jautriau įkvėpti būsimos laisvės oro.

„Tiek mažai klasikinės juodos spalvos mano darbuose dar niekada nebuvo! Tikiuosi, laukiantieji permainų jos šįkart nė nepasiges. Pirmą kartą lyg vėjo gūsis į bendrą visumą įsisuko ir mėtų spalva bei visi kiti pasteliniai tonai!“, – su šypsena kalbėjo dizainerė.

Tam, kad gausios, daugiau nei 50 skirtingų kūrinių vienijančios kolekcijos transliuojama gerų emocijų žinutė būtų dar įtaigesnė, Diana Vapsvė joje „išrašė“ ir raktinius žodžius – empatija, kvėpuok, meilė sklando ore.

„Kartais tam, kad viskas susitvarkytų, tereikia giliai įkvėpti ir… iškvepiant atsisveikinti su viskuo, kas trikdė, erzino ar neramino. Būkime dėmesingi ne tik sau, bet ir kitiems. Supraskime, mylėkime, gerbkime, padėkime ir neteiskime. Juk tikrai palengvėja, kai suvoki, kad tavo petis kartais geriau sugeria ašaras, o ranka gali padėti atsikelti suklupusiam. Noras žeminti, pranašumo jausmas, svetimas skausmas kai kuriems tegali būti laikina pergalė, po kurios vis tiek laukia neišvengiama, dar gilesnė vidinių kančių duobė. Tad, apeikime ją ir džiaukimės pavasariu!“, – ragino Diana Vapsvė.

Parašykite komentarą