2019 02 26 SS2019 Karolina1909 Original 1
Žmonės

Naują dizainerės Dianos Vapsvės kolekciją įkvėpė realūs įvykiai

Viena žinomiausių ir platų gerbėjų ratą turinti dizainerė Diana Vapsvė šypsosi – naująją jos kurtų drabužių kolekciją įkvėpė realūs įvykiai.

„Saulės atspindžiai ant vandens? Pavasario dvelksmas? Praskridęs paukštis? Ne. Manęs tai neskatina kurti. Man svarbūs kiti dalykai – realūs žmonės, jų pasididžiavimai ir kompleksai, jų noras būti madingais ar išsiskirti. Dažnai stebiu moteris. Iš to, kaip jos rengiasi, vaikšto, laiko rankas ir gimsta mano darbai. Jie skirti dailiosios lyties atstovėms, su kuriomis mes susiduriame ne vartydami žurnalus, o kasdien – gatvėje, biure, parduotuvėje, svečiuose“, – sakė Diana Vapsvė.

Naujosios dizainerės darbų kolekcijos pavadinimas – „Emocijos“. Pagrindiniu jos modeliu tapo Karolina Toleikytė, o vienu iš akcentų – džinsinis audinys. Būtent jis šįkart užkeltas ant savotiško „Emocijų“ pjedestalo. Džinsas, autorės įsitikinimu, gali jį vilkinčiąją puošti ir kasdieną, ir svarbiomis progomis. Pastarasis niuansas taip pat tapo ypatinga kolekcijos detale – moterys, norinčios asmeninių švenčių metu puoštis džinsu, turės iš ko rinktis.

Diana Vapsvė neslepia – pusmetį užtrukęs darbas buvo itin kruopščiai atliekamas, norint rasti netikėtus drabužių siluetus, duoklę atiduoti spalvoms bei atkreipti dėmesį į tai, kas daugumą moterų verčia pasitempti, o ne susigūžti.

„Labai atsakingai kuriu kiekvieną modelį. Šįkart ypatingą dėmesio skyriau moterų figūrų skirtumams ir tiems jų trūkumams, kuriuos laikomi pagrindiniais, paslėpti. Būtent tai mane skatino kurti ir rasti raktą į daugybę moteriškų emocijų“, – tvirtino pašnekovė.

Parašykite komentarą