Atrinkta.00 04 55 16.Still001
Pramogos

Naują dainą pristatantis Rolandas Skripkaitis-Rūlė: “Kūrinio žodžiai turi arba įstrigti į galvą, arba patekti į širdį”

Lietuviškų realybės šou gerbėjai puikiai pamena „Kelio į žvaigždes“ dalyvį Rolandą Skripkaitį-Rūlę (38 m). Ilgą laiką iš viešumos dingusį, o praeityje nemenku skandalistu vadintą Rūlę šįkart kartu įrašyti bendrą dainą “Pajudėkim” pakvietė atlikėjas Igoris Jarmolenka.

Ne vieną žinomą kūrinį pristatęs ir su ne viena Lietuvos pop scenos įžymybe drauge sudainavęs Igoris neslepia – prasidėjus šiltajam sezonui norėjosi publikai padovanoti nuotaikingą, neįpareigojantį, vasarišką hitą.

“Man mintyse ilgam įstrigo Aleksėjaus Resniakovo muzika. Ir taip sutapo, kad žodžius, kai ėmiau ieškoti teksto autoriaus, šiam kūriniui parašė Rūlė. Žodis po žodžio… Ir – mes garso įrašų studijoje, o vėliau – vaizdo klipo filmavimo aikštelėje”, – netikėtai susiklosčiusias aplinkybes apibūdino I. Jarmolenka.

Kol kas naujojo dueto darbo galima pasiklausyti tik virtualioje erdvėje, bet nei Igoris, nei Rūlė neatmeta galimybės, jog “Pajudėkim” neužilgo nuskambės ir gyvai, nes gegužės 17 d. pramogų salėje “Vakaris” Igoris rengia jubiliejinį savo pasirodymą. Jo gimtadieniui skirtą koncertą ves aktorė Kristina Kazlauskaitė ir humoristas Vitalijus Cololo. Savo dainas susirinkusiems padovanos ne tik pats sukaktuvininkas, bet ir grupė “Funky”, Arina, Vudis bei kiti atlikėjai. Energingais bei uždegančiais šokiais susirinkusiuosius stebins Vilniaus šokių studija “Todes”.

“Aš niekada muzikoje nebuvau nei pasyvus, nei aktyvus. Aš tiesiog arba su ja, arba be jos. Kai tai nėra tavo darbas, darai, ką mėgsti tada, kai nori. Gali rinktis. O man tai svarbu. Aš nesistengiu daryti ką nors tik todėl, kad judėčiau. Turiu to norėti ir tikėti. Taip yra ir su muzika. Man reikia vidinio stimulo, jausmo”, – kalbėjo prieš keletą mėnesių savo autorinį kūrinį “Didelis mažas vaikas” viešojoje erdvėje pristatęs Rūlė.

Neretai tekstus kitų atlikėjų dainoms rašantis pašnekovas patikino – jam svarbu, apie ką yra dainuojama. Bet kokiu atveju, anot atlikėjo, kūrinio žodžiai turi arba įstrigti į galvą, arba patekti į širdį.

Šiuo metu Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre scenos mašinisto, atsakingo už dekoracijas, pareigas einantis atlikėjas džiaugiasi ne tik atgimstančia muzikine veikla, bet ir savo šeima – su žmona Ieva (28 m.) jis prieš daugiau nei septynis mėnesius susilaukė pirmagimio Arijaus Perkūno.

“Du vardais, nes gales pasirinkti tą, kuris patinka. O jei nė vienas nepatiks, tuomet pasikeis”, – šmaikštavo mažylio tėtis.

Jis sūnelį vadina “ponu Atrakcionu”, nes dabar berniukui svarbiausia potyriai, nauji įspūdžiai bei žaidimai.

 

Parašykite komentarą