Žmonės

Naują dainą pristatantis Igoris Jarmolenka: „Tokių moterų esame sutikę, bet kodėl apie jas niekas nekalba?“

Dainininkas Igoris Jarmolenka savo gerbėjams dovanoja naują, modernų muzikinį kūrinį „Bazuka“, kuriame atskleidžiamas itin įdomios ir kiek kitokios nei dabar madinga moters portretas.

„Tokių ledi tikrai esame sutikę. Tik jaunystėje dažniausiai jų neįvertiname, o subrendę prisibijome“, – su šypsena kalbėjo atlikėjas.

Ne veltui, anot jo, daina ir pavadinta itin galingo ginklo vardu.

I.Jarmolenka įsitikinęs, kad apie stiprias, bet tuo pačiu žavingas moteris yra itin mažai kalbama.

„Bet jei tokia tampa vyro gyvenimo partnere, neabejotinai jam gyvenimas klostysis daug paprasčiau nei kitiems“, – pastebėjo pašnekovas.

Jo nuomone, „bazukoms“ yra daug sunkiau įtikti nei kitoms silpnosios lyties atstovėms. Savo vertę žinančioms ir pelnytai jos užsitarnavusioms damoms įprastai nepakanka gražių pažadų, brangių dovanų ar kelionių.

„Šitą „pasaką“ jos jau yra girdėję!, – juokėsi I. Jarmolenka, – Ir gerai supranta, kad meilė gali augti tik tuomet, kai partneriui negailima pagyrimų, įvertinamos jo stiprybės bei dalinamasi viskuo – ir pasiekimais, ir nuoskaudomis, nesiaiškinant, kurio indėlis yra svarbesnis“.

Dainininkas atviras – be savo antrosios pusės jis nebūtų tiek pasiekęs: sėkmingas verslas bei įdomi muzikinė karjera jam tapo pasiekiami tuomet, kai buvo pasirūpinta daugeliu kitų svarbių dalykų.

„Lemtingoms moterims reikia suteikti viską, kas geriausia. Tuomet jos mylimuosius apgaubia šiluma bei padeda pasiekti net sudėtingiausių tikslų“, – patikino I. Jarmolenka.

Dainos muzikos ir teksto autorius – Dalius Pletniovas. Pastarasis prodiuseris kartu su Juliumi Janušausku (RC Media) tapo ir kūrinio vaizdo klipo bendraautoriais.

„Man įdomūs įvairūs muzikos stiliai ir tai, kaip jie pateikiami vizualiai. „Bazuka“ – dar vienas, modernus bei kitoks kūrėjų sprendimas, kurį su malonumu išpildžiau“, – patikino dainininkas.

I.Jarmolenka muzikuoja nuo vaikystės, bet į muzikos pasaulį užtikrintai įžengė prieš septynis metus. Dabar jo dainų “kolekcijoje” – daugiau nei valandos koncertinė programa ir duetai su daugybe žinomų atlikėjų: Inga Valinskiene, Radži, Nijole Tallat – Kelpšaite, Vudžiu, grupe “Funky” ir kt.

 

Parašykite komentarą