2018.12.04 igoris 1488 pp pp
Pramogos

Naują dainą pristatantis atlikėjas Igoris Jarmolenka ruošiasi ypatingam įvykiui

Lietuvos garsenybių draugas, dainininkas, picerijų tinklo „Fokus Pica“ vadovas Igoris Jarmolenka pristato naują savo dainą “Žiema”, kurios vaizdo klipas jau sulaukė daugybės dėmesio internete.

“Vos “Žiema” buvo patalpinta youtube kanale, žmonės ėmė man siųsti žinutes, tvirtindami, jog vaizdai, kuriuos jie mato filmuotoje medžiagoje, jiems primena tiktų tikriausią žiemą. Na, iš tiesų – filmavimo dieną su oru mums pasisekė: nuostabūs botanikos sodo vaizdai, didžiulės baltos pūsnys, trobelė su židiniu, šiltas raštuotas megztinis… Būtent tokia daugeliui ir yra ideali žiema”, – su šypsena kalbėjo I. Jarmolenka.

Tekstą ir muziką dainai parašė atlikėjo bičiulis Jevgenijus Žilevič, o vaizdo klipo autorius _ Vilmantas Grubys.

I.Jarmolenka muzikuoja nuo vaikystės, bet į muzikos pasaulį užtikrintai įžengė prieš penkerius metus. Dabar jo dainų “kolekcijoje” – daugiau nei valandos koncertinė programa ir duetai su daugybe žinomų atlikėjų: Inga Valinskiene, Radži, Vudžiu, grupe “Funky” ir kt.

Iki savo penkiasdešimtmečio jubiliejaus, kurį gegužės 17 d. švęs pramogų salėje “Vakaris”, gerbėjams Igoris žada pateikti dar ne vieną muzikinę staigmeną.

Jau žinoma, kad jo gimtadienį ves aktorė Kristina Kazlauskaitė ir humoristas Vitalijus Cololo. Savo dainas susirinkusiems padovanos ne tik pats sukaktuvininkas, bet ir grupė “Funky”, Arina bei kiti atlikėjai.

Parašykite komentarą