Big Bang. Virbilaite 8 of 14
Pramogos

Naują dainą pristatanti dainininkės Donatos suburta merginų grupė įgyvendina ambicingą planą

“Doing the Loop” – taip vadinasi debiutinė, vasariška naujos merginų grupės “Bing Bang” daina. Jos, kaip ir paties kolektyvo gimimą, įkvėpė trankiai į Lietuvos šou pasaulį įsiveržusi, visą šalį sudrebinusio putlučių realybės šou “Dydžio revoliucija” finalininkė Donata Virbilaitė.

Vos prieš pusmetį namo iš emigracijos sugrįžusi atlikėja jau subūrė kiek netipišką, bet labai dainingą merginų grupę linksmu pavadinimu “Bing Bang”.

Alina, Justė, Aurėja ir Karolina – profesionalios dainininkės, labai skirtingos tiek išvaizda, tiek charakteriu, tiek balsais. Aurėja – profesionali džiazo vokalistė, Alina –  bene pirmasis plius dydžio modelis, pasirašęs sutartį su tarptautine modeliu agentūra, seksualioje reklamoje ir “Chorų Karuose” šmėžavusi Karolina bei dėl kelionių pamišusi buvusi emigrantė Justė.

“Projektas Bing Bang atsirado netikėtai.  Paskutinę minutę apisprendusi dalyvauti Eurovizijos atrankoje ir atradusi tinkamą dainą supratau, kad viena jos dainuoti nenoriu. Buvau tikra, kad tikrai rasiu dar keletą dėl retro muzikos pamišusių mergaičių. Mūsų grupė susibūrė per porą valandų – tiesiog socialiame tinkle pasidalinus skelbimu. Ir nors visos skiriamės kaip diena bei naktis, supratau, kad būtent tokia komanda bus raktas į kitokį skambesį”, –  kalba projekto iniciatorė Donata.

Nors nacionalinėje Eurovizijos atrankoje jų kelionė nebuvo rožėmis klota, merginos rankų nenuleidžia ir pristato debiutinę vasarįšką dainą “Doing the Loop” ir specialiai jai sukurtą fotosesiją. O tuo tarpu tarptautinė prodiuserių komanda jau dirba prie naujo kūrinio, kuriuo “Bing Bang” bandys sužavėti ateinančių metų Eurovizijos žiūrovus.

Nuotraukos: Vladas Kalnys

https://www.youtube.com/watch?v=_3DuxIIMvFY

Parašykite komentarą