Marija Grabštaitė 1 of 1
Žmonės

Naują dainą pristatanti Aka Marija: „Sudėtingas laikotarpis atsakė į klausimą, kodėl mokykloje reikia mokytis sunkius dalykus“

Kartu su prodiuseriu Andriumi Pletniovu – West One sukurtą naują dainą „Būna“ pristatanti talentingoji Marija Grabštaitė atvira – įsimenantis singlas gimė jai itin ypatingu, praradimų bei atradimų laikotarpiu.

„Tai tarsi proveržis, kurio, prasidėjus ne itin malonių iššūkių laikotarpiui, visi laukiame. Tai daina apie mane. Ir visus, kuriems pastarieji metai tapo išmėginimu – ir emociniu, ir materialiu“, – sakė Aka Marija slapyvardžiu žinoma atlikėja.

Ji tikisi – visa tai, kas sudėtingo išgyventa, jau praeitis.

„Ir aš kalbu ne apie kažką kitą, o apie tai, ką daugeliui „padovanojo“ karantinas. Pirmas kelias savaites buvo smagu mėgautis ramybe, poilsiu, buvimu namuose, bet… Nežinia, baimė, netikrumas greitai atima jėgas. O tai ypač paaštrėja, kai supranti, kad ne tu vienas, o net svarbiausių valstybių vadovai ir jų patarėjai nebežino, ką daryti, kaip suvaldyti situaciją… Kol kas visi planai – trumpalaikiai. Bet kaip gyvensime po metų, dvejų? Ar kas nors turi planą tam atvejui, jei vakcina neatsiras, o virusas savaime neišnyks?“, – diskutuoti ragino kūrėja.

Dėl pokyčių pasaulyje ir griežtų ribojimų šįmet ji turėjo atsisakyti koncertų bei privačių užsakymų. Tai, pasak Aka Marijos, atlikėjui tikrai suduoda smūgį.

„Tie, kas būna scenoje, žino – mums reikia publikos, dėmesio, gyvo bendravimo. Jokia virtuali erdvė taip nepakrauna, kaip realus prisilietimas prie žiūrovo.  Kai to netenki, atrodo, prarandi viską. O ypač norą kurti“, – sakė pašnekovė.

Bet būtent netikėta pažintis su A. Pletniovu ir kūrybinė bendrystė Marijai padėjo nutraukti sudėtingąjį laikotarpį ir atrasti tai, kas jai svarbu.

„Grįžtu į mokslus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Turiu padaryti tai, ko nebuvau padarius ir išmokti tai, ką praleidau muzikos mokykloje“, – atviravo atlikėja.

Kauno Aleksandro Kačanausko ugdymo įstaigos auklėtine buvusi Marija pasakojo paauglystėje tenorėjusi dainuoti, o sudėtingas teorijos pamokas praleisdavusi.

„Dabar suprantu, kodėl reikėjo mokytis sunkius dalykus. Ir visa tai, ko tada neįsisavinau, turiu perprasti dabar. Juk namo be pamatų nepastatysi“, – sakė Aka Marija.

Artimiausiuose jos planuose – ne tik studijos, bet ir pirmasis albumas.

„Daina “Būna“ – tarsi įžanga į jį. Ir tikiuosi, tai naujas posūkis šitam keistam gyvenimo laikotarpyje“, – kalbėjo dainininkė.

Parašykite komentarą