akd maz ule
Pramogos

Nauja „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ daina išpopuliarėjo dar prieš išleidimą

Po daugiau nei metų pertraukos „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ sugrįžta su nauja daina. Hitais „Į Venesuelą“, „Indai“, „Tu mano vasara“ išgarsėjusi grupė pristato naują, tik šiemet įrašytą kūrinį „Mažulė“. Ši daina savaitgalį pasirodė visose skaitmeninėse platformose ir debiutavo radijo stočių topuose.

Dar prieš pasiekdama radijo stotis „Mažulė“ sulaukė didelio dėmesio – nuskambėjo M.A.M.A. muzikos apdovanojimų metu, laidoje „X faktorius“ bei pelnė daug žiūrovų simpatijų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – „Mažulė“ – Nacionalinė Eurovizijos atranka: https://youtu.be/wMievA-REgc

Ankstesnį kartą „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ radijo stotyse „svečiavosi“ 2017 metų rudenį su daina „Mieloji, ką tu valgai?“ iš 2017 metų albumo „Problematika“, pelniusio šiai grupei net du M.A.M.A. apdovanojimus už vaizdo klipus dainoms „Indai“ 2018 metais ir „Daug dienų“ šiemet.

Be jokios abejonės, savo vaizdo klipo sulauks ir „Mažulė“. Ar naujos dainos pasirodymas reiškia, kad šiemet galima tikėtis ir naujo grupės albumo? Visko gali būti…

Šiuo metu grupė repetuoja žingnelius nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinaliui. Taip pat artėjančios Knygų mugės proga muzikos kompanija M.P.3 perleido 2015 metais pasirodžiusio debiutinio grupės albumo „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kompaktinę plokštelę.

Šio albumo, kuriame skamba pirmieji grupės hitai „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“,  „Joga – jėga!“, „Į Venesuelą“ ir „Kur nešviečia saulė“, iki šiol buvo išpirkti net trys ankstesni tiražai, tačiau klausytojų susidomėjimas neblėsta.

Šįkart naujai perleisto albumo dainoms įrašų studijoje sukurtas naujas masteris. Naujai išleistą kompaktinę plokštelę jau galima įsigyti interneto parduotuvėje buymusic.lt, grupės koncertuose, o vasario 21-24 dienomis ir Knygų mugės Muzikos salėje.

Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Į Venesuelą (oficialus video): https://youtu.be/rtZuh3m2LB0

Parašykite komentarą