Mistika. Raimundo Alesiuno nuotraukos1
Žmonės

Naktinis klubas „Mistika“ trankiai įsiliejo į Kauno gyvenimą – atidaryme dalyvavo ir daug žinomų žmonių

Išskirtinė aplinka, subtiliai išplanuotos erdvės, vintažinis didžėjaus pultas – komoda, VIP kambariukas uždariems pasibuvimams, sunkūs kilimai ir paslaptingi paveikslai – toks yra šiąnakt duris Kauno Laisvės alėjoje atidaręs naktinis klubas „Mistika“.

Pirmąjį vakarą trankiai su grupe „Bloom“ įamžinęs naujas pramogų pasaulio „žaidėjas“ nepaliko abejingų – čia vyks tikrai siautulingi vakarėliai.

Dėmesio sulaukusios „Mistikos“ įkūrėjas Lukas atviras – jo sumanymas neįtikėtinai greitai, per penkias savaites, tarybinių laikų dizainą menančias patalpas atnaujinti ir paversti stilinga erdve daugeliui apie tai išgirdusiųjų atrodė lyg jaunatviškas pokštas. Tačiau rožinės sienos, plastikinės durys, stiklinės pertvaros griuvo, o vietoje jų iškilo nagingų meistrų ir kruopščių dizainerių sumanyti sprendimai.

„Mistikos“ įkūrėjas šypsosi – jau niekas neabejoja, kad naktinis klubas bus atpažįstamas ir pagal dvi išskirtines detales – prie įėjimo penktadienio bei šeštadienio vakarais įsitaisysiančius liūtus ar gyvybės medį, iki pat lubų išsikerojusį vienoje iš mistiškų erdvių.

„Nenorime būti nuspėjami, todėl tikimės tapti scena ne tik vakarėlių žvaigždėms, bet ir naujiems talentas. Turėtume dirbti iki paryčių, bet jei vakarėlis geras, kodėl nepabūti ilgiau?“, – sako Lukas.

Parašykite komentarą