GlastoDriift Hero 16 9 4A
Pramogos

Muzikos festivalis „Glastonbury” šiemet vyks virtualiu formatu

Gegužės 22 d. visiems melomanams suteikiama unikali galimybė apsilankyti legendiniame „Glastonbury“ muzikos festivalyje. Dėl koronaviruso pandemijos antrus metus iš eilės neįvyksiantis festivalis pirmą kartą savo istorijoje surengs išskirtinę tiesioginę transliaciją, kurią galės stebėti absoliučiai visi muzikos gerbėjai iš bet kurios pasaulio vietos. Tai galimybė visiems kartu patirti šio ypatingo festivalio dvasią ir išvysti idilišką „Worthy Farm“ apylinkių kraštovaizdį.

Tiesioginė transliacija Baltijos šalims prasidės gegužės 22 d. (šeštadienį) 21 val.

https://www.youtube.com/watch?v=6fdDFmOpJUQ

Tai išties unikali proga virtualiai sudalyvauti festivalyje, į kurį įprastai bilietai išparduodami šviesos greičiu. Filmavimas vyks visoje festivalio teritorijoje, įskaitant tokias įspūdingas vietas kaip Piramidės laukas ir Akmenų ratas. Savo dalyvavimą patvirtino ir palaikymą festivaliui išreiškė visas būrys atlikėjų, tarp kurių „Coldplay“, Damon Albarn, „Haim“, IDLES, Jorja Smith, Kano, Michael Kiwanuka, Wolf Alice, DJ Honey Dijon, o taip pat kiti artistai, kurių pasirodymai taps staigmena.

Penkių valandų trukmės trukmės transliacija bus praturtinta įtraukiančiu pasakojimu, kurį sukurs ir pristatys ypatingi svečiai, lydėsiantys festivalio dalyvius kelionėje po šventąjį slėnį Somersete.

Milžiniško užmojo renginys, kurį režisuos „Grammy“ nominantas Paul Dugdale‘as, nukels žiūrovus į vieną žinomiausių pasaulyje „Glastonbury“ festivalį, kuriame kiekvieną birželį apsilanko daugiau kaip 200 tūkstančių žmonių.

Bilieto kaina tik 23 EUR, juos galima įsigyti čia: https://glastonburylivestream.seetickets.com/content/ticket-options?src=Baltics

Daugiau informacijos:

https://www.glastonburyfestivals.co.uk/live-at-worthy-farm-livestream-event-announced/

Parašykite komentarą